Nottingham

24. května 2010 v 13:06 | Hood
Projdeš městskou branou a ocitneš se na hlavní ulici, široké a dlážděné, po které jezdí vozy do Nottinghamu a zase zpět, a tam a zpátky proudí i davy lidí. Je tu opravdu živo, až tě to udivuje. Samozřejmě tu nechybí ani vojáci - ti tě podezíravě pozorují, ale nehnou ani brvou. Pomalu pokračuješ hlavní ulicí dál. Cestu lemují stánky - s jídlem, šperky, látkami i živými zvířaty či cizokrajnými věcmi. Občas si něco prohlédneš, když tě obchodník přiláká svými řečmi, ale nakonec projdeš ulicí až na její konec - dál nemůžeš, nejsi-li obchodník co zásobuje hrad. Hrad od města dělí vysoké hradby. U brány na nádvoří stojí strážní, skrz které neprojdeš, nejsi-li vynálezavý. Skrz bránu však vidíš, že hrad není zrovna veselé poutníky lákající místo. Soudíš tak možná podle toho, že vidíš na nádvoří šibenice, zřejmě často používané. Raději se otočíš a zase odejdeš.


- v knize hrad smí hrát pouze šerif a ti, kteří k němu spadají. Maximálně se tam čas od času mohou dostat Robinovi zbojníci, nebo smrtelníci jakožto vězni.
Hrad je chladné, pochmurné místo plné tajných chodeb a zrádných místností.

Aktuální vězni: Nikdo
Vězení je odporné tmavé místo plné krys a jiné havěti. Krom toho se v něm nachází široká škála mučících nástrojů. Sklepením se rozléhají nářky uvězněných nebožáků.- i tohle je místo patřící šerifovi a jeho posluhovačům. Jsi-li obchodník, pak i ty sem máš volný přístup. Obyčejní poddaní tu ale nemají co dělat, není-li zrovna nějaká poprava.
Nádvoří je často prázdné, jsou tu akorát vojáci nebo nějací obchodníci. Doléhají sem pouze zvuky z podhradí, jinak je tu věčně ticho.

- konečně místo přístupné všem
Podhradí je často plné lidí, projíždějících obchodníků a stánků s rozmanitými věcmi.Domky:

lady Venëa J. Autumn (+Thomas Morris, Briallen Nynniaw) x Carolinne d'Nott x Marwinovo zlatnictví
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Juliana | Web | 5. června 2010 v 16:29 | Reagovat

Moc pěkný blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.