sir Gordon z Yorku

30. května 2010 v 17:03 | Hood |  Profily postav
Gordon

Jméno: sir Gordon z Yorku
Datum narození: 29.7. 1166
Postavení: Šlechtic


Sir Gordon je vysoký, měří kolem 190cm. Je štíhlé postavy, přesto je to však silák. Má podlouhlé tmavě hnědé vlasy, které jsou vždy pečlivě učesané. Pod hustým tmavým obočím se nacházejí čistě modré oči, které dodávají jeho tváři ledový a vyrovnaný výraz. Má menší nos a normálně tvarované rty. Tvář má vždy pečlivě oholenou.

Gordon nosí převážně draze vypadající tuniky, které často zdobí různé vyšívání barevnými nitěmi. Kalhoty nosí převážně tmavé, většinou kožené. Přes tuniky nosívá tmavou koženou vestu a přes to vše většinou kratší nachový plášť, který se u krku zapíná kovanou sponou znázorňující letícího orla - zřejmě šlechticův osobní znak. Co se týče bot, ty jsou samozřejmě kožené, vysoké ke kolenům, a zdobené několika přezkami. Celkově jeho šatstvo působí velmi draze a na první pohled lze poznat, že se jedná o bohatého a urozeného člověka.

Je to arogantní a rozmazlený floutek, který si potrpí na osobní pohodlí. Nepochybně je to vůdčí typ, rád rozkazuje ostatním. Nezáleží mu na životech ostatních, ale hlavně na tom svém. Chová se ledově klidně, přátelí se pouze s lidmi na jeho úrovni. Psanci, žebráky a jinou sebrankou naprosto pohrdá. Umí skvěle bojovat s mečem, v tomto směru je to skutečný umělec.

Sir Gordon se narodil v Yorku, konkrétně na hradě, který dominuje městu. Narodil se urozeným rodičům, byl tedy vychováván v přepychu. Vždycky měl všeho dostatek. Už odmalička byl zasvěcován do spravování hrabství, otec ho bral na hony do lesů, učil ho bojovat. Mnohé hodiny strávil Gordon pročítáním různých svitků. Získal vzdělání. Chtěl jet bojovat do Svaté země, tak jako téměř všichni z jeho okolí, otec mu to ale rozmluvil. Slíbil mu, že ačkoliv je to syn druhorozený, dostane v budoucnu své vlastní panství.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Didi Helison | 27. června 2010 v 22:14 | Reagovat

(je nádherný říká si pro sebe)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.