Červen 2010

Uzavření registrace + čištění neaktivních

27. června 2010 v 16:14 | Hood
Je to tak, registrace je uzavřena. A proč vlastně? Aby jste konečně mohli dostat nějaké ty OP a nebylo to vůči novým členům nefér. Další registrace bude otevřena začátkem sprna. Uvidíme taky podle toho, kolik lidí odpadne mezi neaktivní, a tak podobně.


A vzhledem k tomu, že se vás tu registrovalo celkem dost, ale zapojuje se jen pár lidí, je tu i čištění neaktivních členů. Pokud nechcete být smazáni jakožto neaktivní, podepište se pod tento článek. Čas máte dejme tomu do 11.7.

Díky za vaše vřelé pochopení,
Robin & Much

Logo - rozstřel

27. června 2010 v 16:05 | Hood
Tak se stalo, že dvě loga mají stejný počit vašich hlasů :-) Tak uděláme takový menší rozstřel, aby se konečně rozhodlo, které z nich se stane logem našeho klubu.

Kejklíři v Nottinghamu

26. června 2010 v 17:59 | Hood
Lidé z Nottinghamského hrabství a přilehlých krajin!

Na vědomost se dává, že dne 10. května 1190 přijedou do Nottinghamu kejklíři a hudebníci oděni v pestrém šatstvu, aby potěšili vaše oči, uši a zvedli vám náladu! Nottinghamský šerif, který radovánkám též bude přihlížet, doufá, že se návštěva kejklířů v Nottinghamu stane tradicí. Přijďte tedy! Zaručeně se budete bavit až do časného rána!

//Akce se koná 29.6.2010 od 18:00. Kejklíři budou všude v Nottinghamu, kromě samotného vnitřku hradu a vězení, samozřejmě :-) Po dobu trvání akce tedy konečně můžete i na nádvoří hradu ;-) Doufáme, že vás přijde co nejvíce a že akci neplánujeme zbytečně.//

Nepřítomnost adminů

21. června 2010 v 12:21 | Robin
Ehm ehm... Vážené obyvatelstvo Nottinghamského hrabství! Na vědomost se dává, že tu admini následující dny nebudou. Budete se tedy muset na pár dní obejít bez vypravěče a aktualizování registrací a tak podobně. Vy to ale určitě zvládnete ;P

A důvody? Robin se tu neukáže od zítřka do soboty, poněvadž odjíždí na školní akci. A Much má ode dneška do příštího pondělí odpojený internet.Dodatek k RPG pravidlům

16. června 2010 v 17:27 | Hood
V RPG pravidlech jsme zapomněli zmínit jeden důležitý fakt. Pokud chcete hrát rpg, musí vaše postava nejdříve přijít na ono místo, kde chcete hrát (=návštěvní kniha). A když odcházíte od počítače, nebo pokud se rozhodnete hrát v jiné knize, musíte do té předešlé zase napsat, že vaše postava odchází. Uvědomte si, že asi těžko bude kempovat 3 dny v kuse na jednom místě v jedné a té samé pozici ^^ Nějaké dotazy?

Beatrice Dorota Valois

12. června 2010 v 18:17 | Hood |  Profily postav
Bea

Jméno: Beatrice Dorota Valois
Datum narození: 14.02.1169
Postavení: vesničanka
Povolání: kořenářkaBeatrice je asi 158cm vysoká, hnědovlasá dívka s jasně modrýma očima...má obyčejný dětský obličejík, ve kterém se ovšem v pravou chvíli dokáže objevit i zloba a nenávist... Nejčastěji nosí modrou halenku a smaragdově zelenou sukni schovanou pod hnědočerným pláštěm s velkou kapucí... S sebou nikdy nezapomíná také svůj vlastnoručně upletený, proutěný košík, plný bylinek a mastí, popř. ovoce.

Je to milá dívka, která ráda pomáhá chudým a nemocným lidem... Ale po dřívějších zkušenostech se naučila projevovat i zlobu a nenávist... Dokáže se mstít i bojovat, ale taky se chovat jako vybraná dáma...

V 15letech ji vyhnali z Francouzsko-Belgického pohraničí, kde její rodina pobývala na dvoře tehdejšího šlechtice. Po královské rodině nese i své jméno Beatrice Valois, Dorotu si přivlastnila po své praprababičce, která pocházela z obyčejného lidu, a po které také zdědila jedinečnou schopnost rozeznávání bylinek a jejich vhodné použití. Byla vyhnána právě pro své schopnosti. Až do smrti tehdejšího šlechtice byla považována za psance, po jeho smrti však dostala možnost vrátit se zpět do Francie, což odmítla...

Putovala dlouho, a v různých zemích se naučila různým věcem. Umí dobře číst i psát, umí vzít za práci a mnoho lidí se může divit, že takové křehké děvče jako ona, je také tak zručné a pracovité. Po přistěhování do Locksley se její život úplně změnil. Zamilovala se do zbojníka Muche, a narodili se jim dvě děti - Magdaléna Estel a Jean Much, které zatím vychovává sama. Jejími nejlepšími přáteli a částečně i rodinou se stali právě zbojníci a jedna Lady. Snaží se neustále být na neutrální straně, i když poslední dobou, vzhledem ke vztahům, které vydobila se staví jen na tu jednu - ke zbojníkům, kteří stejně jako ona, prahnou po pravdě.

Domky

12. června 2010 v 16:11 | Much
Byly vzneseny žádosti na domy vesničanů, takže ano, založíme je. Kdo chce domek (návštěvní knihu, samozřejmě), nechť napíše na náš e-mail themiddleages@seznam.cz
Do mailu uveďte následující:

1. V jaké vsi či městu chcete domek mít
2. Popis vašeho domku
3. Dvě barvy, ze kterých bude vaše návštěvní kniha složena
4. Pokud chcete, můžete poslat i obrázekBudeme mít logo? Záleží na vás ;-)

10. června 2010 v 21:04 | Hood
Tak nám přece jenom přišlo pár obrázků, které bojují o post loga našeho klubu :-) Záleží jen na vás, který z nich zvolíte a který se následně stane logem reprezentující náš klub. Všechny obrázky se k této anketě bohužel neprobojovaly. Volit logo můžete dole v anketě.

Lady Georgina z Warwicku

8. června 2010 v 20:05 | Hood |  Profily postav
Lady Georgina z Warwicku

Jméno: Lady Georgina z Warwicku
Postavení: Šlechtična
Datum narození: 1168, 11. prosinceMá tmavě hnědé rozmazlené a pronikavé oči, malý nos, normální rty a obličej, který lemuje tmavě hnědý závoj vlnitých vlasů. Ovšem obvykle je tato mladá dáma na veřejnosti nemá rozpuštěné, ale vytvarované do nejrůznějších účesů, které jí zvýrazňují a odhalují šíji. Její celkový zjev vyjadřuje to, že byla jistě už od malinka hýčkána. Lady Georgina z Warwicku má štíhlou vyšší postavu a nosí šaty, které celou její krásu podtrhují. Potrpí si na nejrůznější doplňky. Jako třeba náramky, těžké, ale přesto na první pohled krásné náhrdelníky, náušnice, prsteny a ozdobné spony do vlasů. Svou postavu nosí vzpřímeně a důstojně, ale přesto můžete někdy na ní spatřit jistou nemalou unavenost z tohoto žití.

Pokud vám to dá najevo, můžete zjistit, že zcela jistě nechce být spatřena jako slaboch, nýbrž jako sebevědomá vůdčí osobnost. Ráda ukazuje svoji nadřazenost vůči obyčejným lidem. Ale aby se neřeklo, že je jen pyšná a rozmazlená mrcha, tak k bohatým lidem se chová více jak přívětivě. Není zrovna bojovný typ, ale svou ochranou dýku má stále u sebe. Samozřejmě se pod záštitou svého papínka zkoušela naučit bojovat mečem, ale důvod, proč pořád prohrávala cvičné souboje byl ten, že ji vždy rozzuřilo, že si vůbec někdo dovoluje na ni útočit. A proto s tím vším přestala. Její zálibou je jízda na koni, ale její postavení ji to moc neumožňuje a tak musí většinou jezdit v kočáře.

Nijak moc zajímavá minulost k této dívce. Proto není třeba sem ji psát. Snad jen to, že si náležitě užívá svého blahobytu.

Georgina

Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.