Beatrice Dorota Valois

12. června 2010 v 18:17 | Hood |  Profily postav
Bea

Jméno: Beatrice Dorota Valois
Datum narození: 14.02.1169
Postavení: vesničanka
Povolání: kořenářkaBeatrice je asi 158cm vysoká, hnědovlasá dívka s jasně modrýma očima...má obyčejný dětský obličejík, ve kterém se ovšem v pravou chvíli dokáže objevit i zloba a nenávist... Nejčastěji nosí modrou halenku a smaragdově zelenou sukni schovanou pod hnědočerným pláštěm s velkou kapucí... S sebou nikdy nezapomíná také svůj vlastnoručně upletený, proutěný košík, plný bylinek a mastí, popř. ovoce.

Je to milá dívka, která ráda pomáhá chudým a nemocným lidem... Ale po dřívějších zkušenostech se naučila projevovat i zlobu a nenávist... Dokáže se mstít i bojovat, ale taky se chovat jako vybraná dáma...

V 15letech ji vyhnali z Francouzsko-Belgického pohraničí, kde její rodina pobývala na dvoře tehdejšího šlechtice. Po královské rodině nese i své jméno Beatrice Valois, Dorotu si přivlastnila po své praprababičce, která pocházela z obyčejného lidu, a po které také zdědila jedinečnou schopnost rozeznávání bylinek a jejich vhodné použití. Byla vyhnána právě pro své schopnosti. Až do smrti tehdejšího šlechtice byla považována za psance, po jeho smrti však dostala možnost vrátit se zpět do Francie, což odmítla...

Putovala dlouho, a v různých zemích se naučila různým věcem. Umí dobře číst i psát, umí vzít za práci a mnoho lidí se může divit, že takové křehké děvče jako ona, je také tak zručné a pracovité. Po přistěhování do Locksley se její život úplně změnil. Zamilovala se do zbojníka Muche, a narodili se jim dvě děti - Magdaléna Estel a Jean Much, které zatím vychovává sama. Jejími nejlepšími přáteli a částečně i rodinou se stali právě zbojníci a jedna Lady. Snaží se neustále být na neutrální straně, i když poslední dobou, vzhledem ke vztahům, které vydobila se staví jen na tu jednu - ke zbojníkům, kteří stejně jako ona, prahnou po pravdě.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 DJ SIL-G | Web | 13. června 2010 v 11:50 | Reagovat

hmmm... zajímavý blog.. =) zrovna teď na blogu hledám spolumajitele na RPG hru ... =) tak kydybste někdo měl zájem... =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.