Lady Georgina z Warwicku

8. června 2010 v 20:05 | Hood |  Profily postav
Lady Georgina z Warwicku

Jméno: Lady Georgina z Warwicku
Postavení: Šlechtična
Datum narození: 1168, 11. prosinceMá tmavě hnědé rozmazlené a pronikavé oči, malý nos, normální rty a obličej, který lemuje tmavě hnědý závoj vlnitých vlasů. Ovšem obvykle je tato mladá dáma na veřejnosti nemá rozpuštěné, ale vytvarované do nejrůznějších účesů, které jí zvýrazňují a odhalují šíji. Její celkový zjev vyjadřuje to, že byla jistě už od malinka hýčkána. Lady Georgina z Warwicku má štíhlou vyšší postavu a nosí šaty, které celou její krásu podtrhují. Potrpí si na nejrůznější doplňky. Jako třeba náramky, těžké, ale přesto na první pohled krásné náhrdelníky, náušnice, prsteny a ozdobné spony do vlasů. Svou postavu nosí vzpřímeně a důstojně, ale přesto můžete někdy na ní spatřit jistou nemalou unavenost z tohoto žití.

Pokud vám to dá najevo, můžete zjistit, že zcela jistě nechce být spatřena jako slaboch, nýbrž jako sebevědomá vůdčí osobnost. Ráda ukazuje svoji nadřazenost vůči obyčejným lidem. Ale aby se neřeklo, že je jen pyšná a rozmazlená mrcha, tak k bohatým lidem se chová více jak přívětivě. Není zrovna bojovný typ, ale svou ochranou dýku má stále u sebe. Samozřejmě se pod záštitou svého papínka zkoušela naučit bojovat mečem, ale důvod, proč pořád prohrávala cvičné souboje byl ten, že ji vždy rozzuřilo, že si vůbec někdo dovoluje na ni útočit. A proto s tím vším přestala. Její zálibou je jízda na koni, ale její postavení ji to moc neumožňuje a tak musí většinou jezdit v kočáře.

Nijak moc zajímavá minulost k této dívce. Proto není třeba sem ji psát. Snad jen to, že si náležitě užívá svého blahobytu.

Georgina

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Georgie | 8. června 2010 v 20:12 | Reagovat

No tak sem tu.... xD

2 Georgie | 27. srpna 2011 v 22:08 | Reagovat

klapka podruhé . no tak jsem tu xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.