Ell Georgia Lyder

27. července 2010 v 16:27 | Hood
Ell

Jméno: Ell Georgia Lyder
Datum narození: Narozena 11.5. 1173
Povolání: Hospodyňka u bohatého sedláka
Postavení: Vesničanka


Mladinká Ell není nijak moc veliká, v davu se lehce přehlédne, ovšem pokud na ní spočine váš pohled nejprve vás zaujme její líbezný dívčí obličej a velká hnědá kukadla. Její dlouhé rusé vlasy, které má až po pás, málokdy uvidíte vyčesané do nějakého složitého účesu, většinou je má seplé ozdobnou sponou či jenom v copu. Co se týká oblečení, nosí dlouhé šaty nevýrazné barvou, za to však odhalující její přednosti.

Ell je neobyčejně bystrá dívka, bohužel není zrovna průbojná. Spíše je konzervativní, bojí se nových věcí nebo změn. Ovšem je milá, laskavá a pobožná. Z jejích pohybů vyzařuje něžnost a laskavost. Umí však výborně zacházet s dýkou a v práci s mečem také nezaostává.

Tato dívka přišla na svět do rodiny městského písaře, matka se doma starala o domácnost, v které přebývalo dalších osm dětí. Díky faktu, že Ellin otec měl vysoké vzdělání a zastával názor, že všechny děti, bez rozdílu pohlaví, by měly být vzdělaní, umí Ella číst a psát, což je na tuto dobu velmi neobvyklé. V patnácti letech ji matka poslala do služby k jejímu strýčkovi. Nyní již dva roky Ell pracuje jako hospodyňka u movitého sedláka v Locksley.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.