Agnes Lisebeth de Channy

6. srpna 2010 v 12:42 | Hood |  Profily postav
Agnes

Jméno: Agnes Lisebeth de Channy
Datum narození: 15.11. 1166
Postavení: Šlechtična


Agnes je mladá dívka, středně velkého vzrůstu a přiměřenou postavou. Blonďaté tehce kudrnaté vlasy má ostříhané na krátko, podle poslední španělské módy. Většinou je nosí rozpuštěné, účesy si schovává do kostela či na mimořádné události. Její oči jsou jasně modré a většinou z nich čiší štěstí a radost ze života. Oblečení je také ovlivněno španělskou módou. Křiklavé barvy, nejčastěji červené, žluté či modré a velice odvážné, jsou nepostradatelnou součástí jejího šatníku.

Co se týče její povahy, Agnes nezapře své španělské předky, její zevnějšek byste sice nezařadili ke španělův, ovšem povahově se nedá zaměnit. Je milá, vstřícná a dá na první dojem. Pustíte-li se s ní do řeči je velké riziko, že nezastavíte její kolovrátek. Jednu chvíli mluví o tom a hned zase o tamtom. Málokdo by v ní hádal šlechtičnu, chová se jako obyčejná dívka, z obyčejných poměrů, nenávidí povýšenost nebo přetvářku.

Agnes se narodila ve Španělsku, což ji ovlivnilo od základu, její matka je ovšem také impulzivní, ovšem naprosto rozdílné povahy než její dcera. Snad proto se tyto dvě nemohly vystát, zde se žádná mateřská láska nekonala. Ovšem čím si nezískala matku, tím si obmotala okolo prstu strýčka Randolpha Sandmana. Nedávno, když jí matka chtěla provdat za nafoukané hrabátko, utekla sem do Anglie, právě za strýcem, který ji přijal jako svou dceru. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Audrey z Oxfordu | 12. srpna 2010 v 17:31 | Reagovat

Agneska! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.