Will Scarlett

30. srpna 2010 v 14:33 | Hood |  Profily postav
Will

Jméno: Will Scarlett
Datum narození: 12.4.1167
Postavení: Psanec


Will je vcelku vysoký a štíhlý mladý muž. Tmavě hnědé krátké vlasy se mu často neposedně kroutí. Své zelené oči má neustále ostražité. Nos má celkem výrazný, možná v dětství zlomený. Jeho rty jsou celkem úzké a sem tam se zkroutí do přátelského úsměvu. Na tvářích má strniště a pod nosem si nechává narůst knírek.

Většinou nosí světle hnědou lněnou košili a přes ní vestu. Kolem krku mívá obmotaný světle zelený šátek. Dále spatříte na rukou hnědé nátepníky. Hnědé kalhoty nosívá trochu volnější, žádné uplé. Boty jsou úplně obyčejné, ale pohodlné. Samozřejmě mu na krku nechybí ještě zbojnická známka.

Jeho zbraní je sekera, kterou má povětšinou připevněnou na zádech, takže po ní může vždycky snadno sáhnout. Pro jistotu má u pasu zavěšenou a něco menší sekeru.

Will je docela obyčejný mladík. Je celkem přátelský, žádný bručoun. Je hodně zručný a šikovný co se týká manuálních prací. Na rozdíl od některých oplývá trpělivostí, což je někdy velká výhoda. Hlavně je to člověk, který v nouzi přítele rozhodně neopustí.

Will se narodil a vyrůstal v Locksley společně se svojí rodinou. Svou zručnost zdědil po otci, který ho i naučil jak správně pracovat se dřevem. Když Anglii začal ovládat šerif, Willova matka zemřela, nejedla, aby měli co jíst její synové. Will jednou se svým bratrem ukradli nějaké obilí a měli za to viset. Naštěstí se Robin vrátil včas zpět do Anglie, aby Willa a jeho mladšího bratra Luka zachránil před popravou. Ovšem kdyby Robin nestál za svými názory, Will by oprátce určitě neutekl. Po této události Willův otec a bratr odcestovali na jih Anglie k příbuzným a Will se přidal ke zbojníkům, tudíž se stal psancem.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.