Elizabeth Le Toirak

4. září 2010 v 21:28 | R&M
Eliz

Jméno: lady Elizabeth Le Toirak
Datum narození: 8. srpen 1172
Postavení: Šlechtična


Popis postavy: Elizabeth je 163cm vysoká a s 55kg velmi štíhlá. Medově zbarvené vlasy sahající pod pas, modré oči, malý nos a plné rty. Vlasy nosí většinou rozpuštěné jen s ozdobnou síťkou.

Povaha: Ve společnosti se chová vlídně, tiše, dvorně a podle etikety. Avšak velmi chladně. Na první pohled je taková tichá šedá myška. V přátelském prostředí je ale upovídaná, usměvavá. Je hodně trpělivá, ale když pohár přeteče, projeví se její trochu agresivní povaha. Většinou něčím třískne o zem. Nejraději hází něčím, co její otec miluje.

Minulost: Elizabethina matka byla služebná francouzského krále. William, její otec, si ji vzal, avšak těsně po narození Elizabeth ji nechal odsoudit z čarodějnictví. Byla popravena, když bylo Elizabeth půl roku. Takže vyrůstala bez jakékoli ženské podpory. I když byste to do ní neřekli, Elizabeth milovaja boj. Za zády svého otce se učila zacházet s mečem a lukem. A i když bylo zvykem provdat se už ve 14, 15 letech, jakýkoli sňatek odmítala. Svého otce nemá moc ráda a nevěří mu falešný úsměv a řeči, při kterých vychvaluje šerifa do nebes. Je ale příliš chytrá na to, aby to dávala najevo. Touží po tom, aby se mohla jednoho dne přidat do Robinovy družiny. Byť i jako obyčejná kuchařka, prostě chce být na správné straně. Zatím ale neví, jak to udělat. Otec byl totiž jeden z šerifových poskoků...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.