Listopad 2010

Angela

28. listopadu 2010 v 15:18 | R&M |  Profily postav
Angela

Jméno: Angela
Datum narození: 5. června 1172
Postavení: Je to vesničanka, které patří malý statek v Locksley


Je to asi 1,60 metrů vysoká dívka s hnědými vlasy a zelenýma očima, na sobě nosí rudé roucho, a šněrovací kazajku, suknici a kožené boty. Všude sebou nosí svou brašnu. a pod rouchem skrývá podlouhlý tesák, s jelením parohem jako rukojeŤ na obranu, většinou chodí z vesnice do vesnice a jezdí po trzích aby tak vydělala na živobytí.

  Mírumilovná, moc nevyhlédává konflikty, ale to neznamená že je slabá. Je pracovitá a nadevše miluje svoji farmu, po které se patřičně ohání. Je drobného vzevření a není moc silná, ale zase umí dobře jezdit na koni, které májí v maštali a příležitostně cvičí s tyčí, jinak se moc nevyzná v boji.

  Narodila se v rodině statkáře, který ji vychoval jako svoji čeledínku. Dětsví měla hezké a bezstarostné, mockrát chodili do lesa, kde si hrála s ostatnímy děvčaty. Když trochu povyrostla musela se již starat o domáctnost, zatímco jiní pásli dobytek či pracovali na poli. Jejího otce jednou naverbovali do armády krále Rycharda a tak odešel a její matka byla nucena starat se o statek sama. Asi před rokem přijel královský posel, který oznámil smrt jejího otce při jednom tažení. její matka to neunesla a i přes všechnu starost své dcery umřela. Naštěstí se ale Angela uměla postarat a tak celý statek i s čelidíny i dobytkem žije za dobrých podmínek i vtéto těžké době. Mnohokrát jezdí lesem a vzpomíná na své rodiče a dětství, když jede za penězi do Nothingammu prodat na živobytí to málo co její skromná farma vypěstuje.Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.