Únor 2011

Anketa o nejlepšího vesničana

27. února 2011 v 14:19 | R&M |  Ostatní
Opravdu "velká" účast. Nu, nedá se nic dělat, máte to tu. Tak hlasujeme, šup! ;)

Zase do pátku.

Bett Lari

27. února 2011 v 14:13 | R&M |  Profily postavJméno: Bett Lari
Datum narození: 11. 7. 1172
Postavení: Vesničanka
Povolání: Služebná

Popis postavy: Bett je dívka drobnější postavy. Ale ne že by byla nějaká slabá, ale spíše naopak. Je menšího vzrůstu, něco málo přes 160 cm. Na první dojem vás upoutá její obličej, protože postavu vždy zatemňují hnědé nebo černé šaty a vysoké, kožené boty stejné barvy jako šaty, někdy přes to i nějaký hadr, aby jí nebyla zima. A protože má oblečení spíše chudší, nikdo na něj moc dlouho nekouká, ale spíše se jí zakouká do jejích velkých hnědých očí, které lemují dlouhé černé řasy. Nad očima se táhne husté hnědé obočí, dokonalého tvaru. Z obočí se táhne celkem křivý nos, pod kterým jsou plné červené rty. Vlasy nosí většinou sepnuté nahoru, ale vždy nějaké nechá trčet okolo hlavy. Působí trochu křečovitě, ale rozhodně takovou povahu nemá.

Nejlepší šlechtic

26. února 2011 v 11:56 | R. |  Ostatní
Anketu o nejlepšího šlechtice vyhrála Venëa J. Autumn s osmi hlasy, což je úctyhodný počet. Na druhém místě skončila Evanlyn z Lancasteru se sedmi hlasy. Gratulace ;)

Anketa o titul nejlepšího šlechtice

18. února 2011 v 16:34 | R&M |  Ostatní
Hlasujte, čas máte do příštího pátku, tj. 25.2. 

A nezapomínejte na pravidla - hlasovat by měli jen registrovaní hráči a nikdo by neměl hlasovat pro své postavy!

Nejlépe sepsaný profil

18. února 2011 v 16:27 | R&M |  Ostatní
Vítězem ankety o nejlépe sepsaný profil se stává Robin Hood s pěti hlasy. O druhé místo se dělí Arthur a sir Yann Houndog se třemi hlasy. Congratz!

Anketa o nejlépe sepsaný profil, 2. kolo

15. února 2011 v 10:31 | M. |  Ostatní
2. kolo je tuAnketa o nejlépe sepsaný profil

9. února 2011 v 8:55 | R&M |  Ostatní
Tak do téhle ankety se přihlásil rekordní počet lidí, tj. celých 15 kusů. Proto bude opět rozdělená na dvě kola, s tím že druhé začne v pondělí a postoupí do něj sedm statečných. Tak šupky dupky hlasovat ;)

Nejoriginálnější postava TMY

9. února 2011 v 8:43 | R&M |  Ostatní
Nejoriginálnější postavou TMY se stává Chuck se šesti hlasy! Za ním se až do poslední chvilky drželi Angelica Zindzhi de Nayota a Yann Houndog, kteří se dělí o druhé místo se čtyřmi hlasy :) Gratulace.

Arthur

8. února 2011 v 17:15 | R&M |  Profily postav
Arthur

Jméno: Arthur, někdy řečený prcek nebo Pendragon
Datum narození: 1.1. 1178
Postavení: Žebrák


Arthur je chlapec, který nijak nevybočuje z řad svých vrstevníků - je průměrně vysoký, světlé pleti, celkem nenápadný. Jeho výška či postava se ještě nedá s jistotou odhadnout, protože stále roste a sílí.

V obličeji vypadá jako každý druhý, takže si jen málokdo zapamatuje, jak vypadá. Má delší vlnité vlasy, které jsou blonďaté a často rozcuchané, někdy je zdobí nějaké to stéblo slámy či suché listí, protože přespává všude, kde to jde, nejčastěji ve stodolách či stájích. Obličeji dominují světle modré oči, jeho nos je poněkud skobovitějšího rázu. Ústa má Arthur výrazná a široká. Většinou se tváří šibalsky a rošťácky. Pokud u něj uvidíte úsměv, pak to pravděpodobně bude úsměv šibalský, nikoliv radostný.

Anita, dcera obchodníka Luthera

6. února 2011 v 15:49 | R&M |  Profily postav
Anita

Jméno: Anita, dcera obchodníka Luthera
Postavení: vesničanka, obchodnice
Datum narození: 3.12. 1168


Vzhled
Na Anitě jistě upoutají její vlasy v podobě záplavy blonďatých vln po lopatky. Její často nezkrotně rozpuštěná hříva rámuje přiměřeně opálený a kulatý obličej, ze kterého na vás pronikavě koukají oči špinavě modrého odstínu. Většinou to není nijak krásný pohled, ale lišácký, mazaný a chladný. K tomu všemu ještě excelentně pasuje ladné obočí, malý špičatý nosík a užší rty. Celkově je docela vysoká, ale nijak zvlášť štíhlá, což se nedá říct o jejím poněkud větším obvodu hrudníku. Její oblečení vypadá vcelku luxusně, ale to všechno je jen zdání, a to, jak se říká, klame. Veškeré šaty má ušité z naprosto obyčejných látek. Nejčastěji to jsou košile a haleny, ke kterým nosívá kalhoty. Na barvách jí vůbec nezáleží. Obvykle ji spatříte ověšenou nějakými levnými tretkami.

Bianca, dcera obchodníka Luthera

6. února 2011 v 15:26 | R&M |  Profily postav
Bianca

Jméno: Bianca, dcera obchodníka Luthera
Datum narození: 3. 12. 1168
Postavení: Vesničanka, obchodnice


Vzhled
Jejím znakem jsou špinavě blonďaté kadeře, které jí sahají mírně pod lopatky. Vlasy mívá nejčastěji rozpuštěné, nebo na jedné straně spletené do copu a na druhé rozpuštěné. Opálený obličej, oválného tvaru, zdobí modré oči s odstínem šedé, kterýma na ostatní pohlíží chladně, nelítostně a s inteligentním výrazem. To vše ještě dokreslují tenké linky obočí, úzké rty a špičatý nosík, vyvolávající dojem namyšlenosti. Po otci je vysoká, štíhlá a v oblasti hrudníku na ní bůh tak trochu šetřil. Nejčastěji nosí košile, haleny a k nim kalhoty. Její oblečení může vypadat poněkud bohatě a zdobeně, ovšem až na pár výjimek je vyrobeno z prostých látek. Lidé si ji hodně často pletou se sestrou Anitou.

lady Adelyne Lionhead

6. února 2011 v 12:42 | R&M |  Profily postav
Jméno: Lady Adelyne Lionhead
Datum narození: 18. 5. 1174
Postavení: šlechtična - lady

Adelyne nevynikne svou výškou, ovšem vše kompenzují blonďaté vlasy, které se vlní do spousty prstýnků okolo jejího obličeje až ke konci zad. Ráda je nosí rozpuštěné, ale vidět ji s různými účesy také není vyjímka.Její pokožka má snědý odstín , avšakv zimních měsících však může její kůže dostává bledší odstín. V obličejí má jemné, ale přesto přesně řezané rysy.  V obličeji se nacházejí modré oči s lehkým fialovým nádechem. I na svůj poměrně mladý věk si nemá rozhodně an co stěžovat. Ženské křivky jí rozhodně nechybí a o tloušce se v jejím případě nedá mluvit. Útlý pas, poměrně impozantní hrudník, dlouhé nohy. Zdálo by, že tato dáma má vše co chce, ale její minulost o tom nenapovídá. Dále pod očima je prachobyčejný nos, ale ústa mající světle růžovou barvu, jsou jaksi vyjímečná. Už hlavně tím, že se na nich nachází snad jediná vada na kráse a to jizva, nachází se u pravého koutku úst a není skoro viditelná. Další pak můžete spatřit nad jejím levím obočím, která je drobnější a méně viditelná. Možná se může zdát, že je Adelyne křehká dívka, ale ona není druh člověka, který by se o sebe nedokázal postarat a právě ona svým ženským šarmem dokáže dosáhnout čehokoliv. Hlavně v blízkosti mužů.
Ohledně oblékání má velmi vyhraněný styl - šaty, které obepínají její postavu. Někdy se také vrátí k baroku a nasadí jakýsi korzetové šaty se sukní, která má rozparek dlouhý až ke stehnu. A to vše doplní o vysoké, povětšinou kožené boty na vyšším podpatku. Kalhoty většinou nenosí, ale může se stát i vyjímka. Ovšem vždy má okolo pasu pásek se skrytým nožem, se zlatou rukojetí a znakem Lionheadů.

Anketa o nejoriginálnější postavu, 2. kolo

6. února 2011 v 11:45 | R&M |  Ostatní
Konec ve středu.Anketa o nejoriginálnější postavu TMY, 1. kolo

4. února 2011 v 10:14 | R&M |  Ostatní
Vzhledem k tomu, že je v téhle anketě opět monstrózně moc lidí, tedy opět 12. účastníků, dáme ji zase na dvě kola. Opět postoupí šest lidí s největším počtem hlasů. Druhé kolo začne v neděli, jelikož a protože má tahle anketa trvání pouze do středy (pak tu nejsem).

Nejlépe hraná postava TMY

4. února 2011 v 10:06 | R&M |  Ostatní
Nejlépe hranou postavou TMY se stává Thomas L. Morris se šesti hlasy, v závěsu za ním je pak lady Venëa J. Autumn s pěti hlasy. Do poslední chvilky to byl zápas poněkud nejasný :) Tak congratulation ;)Richard Dunham

1. února 2011 v 15:27 | R&M |  Profily postav
Richard

Jméno postavy: Richard Dunham
Postavení: Sokolník a voják, příležitostný špeh
Datum narození: 1167, datum narození si již nepamatuje…


Vzhled: Je to velmi vysoký člověk a to i na naší dobu, protože měřil již něco kolem 1,90 metrů, celé jeho tělo je velmi pružné a silné. Na hlavě mu raší dlouhé vlnité vlasy, které mu nekryjí jinak vysoké čelo, na kterém jsou umístěny oči hnědé barvy, které chrání huňaté obočí a mezi nimi je posazen dlouhý orlí nos, pod kterým má knírek. Ústa, která jsou spíše menší obrůstá několikadenní strniště. V oblečení ale vybíravý není a většinu věcí co má na sobě tvoří kožená vesta a bílá košile, nohy mu kryjí tlusté černé kalhoty a umně zpracované vysoké boty, na pravé ruce má pak krásnou arabskou sokolnickou rukavici, kvůli jeho profesi, kterou mu nechali ušít ve svaté zemi, ta mu teď pomáhá s výcvikem dravců.

Anketa o nejlépe hranou postavu, 2. kolo

1. února 2011 v 14:53 | R&M |  Ostatní
Yes, druhé kolo je tu. Hlasovat můžete do pátku, tak šup šup.

Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.