Březen 2011

Běžná rutina

28. března 2011 v 16:45 | R. |  Ostatní

Říkáte si, že tohle zavání další akcí? Je to tak, máte pravdu!

O co jde? Jak název napovídá, jedná se o jen o obyčejnou běžnou rutinu - alespoň z pohledu šerifova. Rozhodl se totiž pověsit jednoho z vesničanů (což je pro něj opravdu... na denním pořádku). Víc vám neprozradím, snad jen to, že u popravování neskončíme.

Kdy: V pátek, 1. dubna (a ne, není to apríl!)
Kde: Na nottinghamském nádvoří
V kolik hodin: 18:15
Zbojníci mají sraz v 18:00 v podhradí. Pokud se někdo zpozdí, nevadí.

Doufám, že vás přijde aspoň pár, abych to tam nevypravěčoval sám pro sebe.

Wendy Wu

26. března 2011 v 18:10 | R&A |  Profily postav
Jméno: Wendy Wu
Datum narození: 25.5.1174
Postavení: Vesničanka

Wendy má černé vlasy, jelikož je z Japonska a má hnědo-modré oči. Má trochu nakřivený nos jelikož když v 7 letech začala cvičit Kung-Fu zlomil jí mistr nos. Nemá sice svaly, ale je velmi silná a když se naštve nezahrával bych si s ní.

Wendy většinou nosí černé kalhoty, volné, aby mohla dělat Kung-Fu, přes kalhoty nosí většinou žlutý přehoz s modro-černými rukávy. Když má být bitva, oblékne si černé volné kalohoty, k tomu černý kožený pásek a černé tričko s dlouhým rukávem a na hlavu si nandá kuklu ve které je vyřezaný otvor pouze na oči a na zádech má připveněný v pouzdře meč katana, ale ten používá jen v bojích, ale když má svoje každodení oblečení má na zádech připevněný tlustý bambus který jde těžce rozseknout obyčejným mečem.

RPG kalendář pro rok 1192

17. března 2011 v 14:29 | R. |  Ostatní
Opět tu pro vás mám rpg kalendář na nový rpg rok. Je pouze do konce června, druhou půlku teprve musím dodělat, ehm.

Konec 1. seznamu anket

12. března 2011 v 18:08 | R. |  Ostatní
Jak už jsem zmiňoval, došly nám ankety z našeho prvního seznamu. Tudíž pokud vás napadnou nějaké další ankety, které bychom mohli rozjet, napište nám je, nejlépe na mail. Nu, ale proč tenhle článek vlastně píšu...

Víte, kdo vyhrál nejvíce anket a zvítězil tedy na plné čáře? :P O titul Největšího frajera (xD) se dělí Thomas Morris a Robin Hood. Oba jsme vyhráli 3 ankety. Za námi je v těsném závěsu Venuška, která vyhrála ankety dvě. No, to byla ale jen taková zajímavost, že...
Hraní zdar,
Robin

Nejlepší zbojník

12. března 2011 v 18:01 | R. |  Ostatní
Končí naše poslední anketa, a sice anketa o nejlepšího zbojníka TMY. A tím se stává Robin Hood se sedmi hlasy. Na druhém místě skončil Archer a Will Scarlett se čtyřmi hlasy. Gratulace;)

Sania Winterová

11. března 2011 v 18:02 | R&A |  Profily postav
Meno: Sania Sabriel dela Winterová - Sania Winterová
Postavenie: dedinčanka
Dátum narodenia: 13.12. 1170

Sania má na prvý pohľad urodzené meno avšak nepoužíva ho a má na to veľmi dobrý dôvod. Používa iba svoje prvé meno a priezvisko, preto ju väčšina ľudí pozná iba ako Saniu Winterovú.
Nie je tomu dlho, čo oslávila svoje dvadsiate prvé narodeniny a hoci je pomerne mladá pozná toho už pomerne veľa.
Sania má tmavo hnedé až čierne rovné vlasy, ktoré jej siahajú po plecia možno trochu nižšie. Nosieva ich rozpustené, iba niekedy si ich zapletie do vrkoča. Má ofinu cez čelo smerom na ľavú stranu a trochu jej zasahuje aj do oka. Oči majú jemnú sivo - zelenú farbu a pleť je bledá ako je obyčaj u ľudí zo severu. Nos má primeraný a súmerný, pery pekne krojené, možno trochu príliš tenké. Postavu má pekne formovanú, nie príliš vysokú pretože meria iba 165 cm, ale keďže chodí vždy vzpriamená odhadom by sa mohlo zdať, že je vyššia. Cez ľavú dlaň sa jej tiahne kostrbatá jazva, spomienka na nejakú dávnu udalosť a keď sa jej na to niekto spýta zmení tému a nevysvetlí jej pôvod.
Keďže je iba prostá dedinčanka a nie žiadna šľachtičná chodí oblečená v bežných pohodlných šatách, ktoré jej pristanú. Zväčša nosí zelené šaty, ale občas ju možno vidieť aj v bielych. Potrpí si na pohodlné topánky a pre to nosieva čižmičky bez opätku, v ktorých sa jej dobre chodí.

Návrat do minulosti

9. března 2011 v 22:01 | R&A |  Ostatní
Ano, je tu další akce. Ano, bude trochu netradiční. Vlastně se téměř obejde bez vypravěče a jak si jí užijete, to bude záležet jen a jen na vás.

A o co vlastně jde? Inu, vrátíme se spolu do minulosti, konkrétně o 10 let zpátky. Tedy do roku 1181. Vaše postavy tedy o deset let omládnou. Vůbec neřešte, jak se to stalo, a tak podobně... Prostě si na chvíli jenom trochu zpestříme rpg :) Jen hrajte. Zkuste se vžít do své postavy a zahrát, jak by se asi tak mohla chovat, když jí bylo o deset let méně. Víceméně všichni budeme hrát za děti/puberťáky, takže si myslím, že se u toho i dost pobavíme ^^

Kdo je nejlepším zbojníkem TMY?

4. března 2011 v 15:18 | R&M |  Ostatní
Poslední anketa z našeho seznamu anket je tu. Hlasovat můžete opět do pátku. A pokud máte nápady na další ankety, tak nám je napište. Pod článek, do návrhů nebo na mail.

Nejlepší vesničan

4. března 2011 v 15:15 | R. |  Ostatní
Anketu o nejlepšího vesničana s přehledem vyhrála Beatrice Dorota Valois, a to se 14ti hlasy. Na druhém místě skončila Anne Anabel Lawegood s jedním hlasem. Gratulace.

Oznamy, oznamy, oznamy...

3. března 2011 v 14:40 | R. |  Ostatní
Mám tu pro vás pár důležitých sdělení, částečně možná žádostí.
Začněme tím, že máme nový design, za který vděčíme Archerovi, díky, je parádní ^^ Pokud se Archie opět nebude nudit, tak tu nějakou dobu snad zůstane xD

No, dál.

1. Změny v adminstvu
Je to tak, složení adminů se mění, jak někteří už možná tušili. A změny jsou to takové, že z AdminTeamu dobrovolně odchází Much. Je to z důvodu, které tu uvádí sám tak často - nedostatek času. Muchík však nadále zůstává jakýmsi naším grafikem, až zase budeme potřebovat něco jako mapku, a tak podobně ^^ Rozhodně se s ním neloučíme, takže neplačte. Jen odchází z řádu bossů. Za jeho náhradu jsem se rozhodl přijmout jako svou pravou ruku Archera (aby to tu měl pod palcem náš rod a mohla začít krutovláda, huahaaahé xDxD). Ani já, ani Archer sice taky moc času nemáme, ale přesto by se těmito změnami měla naše umrtvená situace trochu vylepšit ;)

2. Oživení
Jak už tady koluje nějakou tu dobu, chtělo by to tu oživit. Proto vás žádám, abyste popřemýšleli nad akcemi, hrami s VP, popřemýšlejte nad tím, jak by hru mohl zpestřit vypravěč, atd, atd. Krom toho zkuste zase nějak přilákat nějaké lidi, nové tváře přijdou vhod a trochu to tu rozproudí. I já se vynasnažím, samozřejmě. Brzy taky snad rozjedeme nový quest. A můžete zkusit popřemýšlet nad dalšími anketami, protože s tím starým "listem" už se blížíme ke konci. Cokoliv co vás napadne pište do komentářů nebo na náš email.

Tak, to by mělo být snad všechno, zatím.Sčítání lidu

3. března 2011 v 14:23 | R. |  Ostatní
Ano, TMA jde s dobou. Když sčítají lid iRL, budeme ho sčítat i my iRP. Ehm, tedy, takhle... Opět je tu ta nepříjemnost, které přezdíváme SOUPISKA AKTIVNÍCH. Je tu totiž kolem 40ti registrovaných, ale hraje jich kolem patnácti a to jen občas. Takže to tu musíme trošku protřídit. Proto vás žádám, aby jste se podepsali pod tento článek, jste-li aktivní (a podepište tam všechny své postavy). Čas máte do rpg roku 1192, což je do 16.3.2011. Kdo se do té doby nepodepíše, bude smazán.
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.