Červen 2011

Hraběnka Amélie Etienne Dupont

28. června 2011 v 13:17 | R&A |  Profily postav


Jméno: Hraběnka Amélie Etienne Dupont
Datum narození: 19.03.1172
Postavení: šlechtična

Amélie je velice smyslná dívka, která ví, co chce a po čem má jít. Má dlouhé černé vlasy, které nosí sčesané do nejrůznějších módních účesů. Jelikož si to může dovolit, tak se jen málokdy stane, že by měla dva dny po sobě stejný účes. Její tmavé smyslné oči plné hříchu již dostaly na kolena nejednoho muže. Nosík má Amélie úměrný svému obličeji, proto nepřekáží, ba naopak je pěknou "ozdobou". Pod nosíkem se nachází taktéž smyslná ústa, na kterých má věčné místo koketní úsměv. Amélie se nemaluje, jelikož ví, že úspěchu mezi muži může dosáhnout především přírodní krásou, občas má mírně uhlem podmalované oči, aby její pohled nabyl ještě více uhrančivosti. Co se týče postavy, je to štíhlá a pěkně tvarovaná dívka. Její dekolt není přehnaně velký, ale určitě se nemá za co stydět. Jak sama s nadsázkou říká: "Když nezaberou oči, výstřih to jistí…".

Nora

26. června 2011 v 12:22 | R&A |  Profily postav


Jméno: Nora
Narozena: 4.11. 1152
Postavení: Žebrák

Její tvář zdobí nejedna piha, i několik hlubokých vrásek v oblastech očí, nosu a čela. Za dominantu jejího obličeje se dají pokládat tmavé oči, v kterých se odráží léta zkušeností, ale taky jakýsi smutek. Nos má malý a nevýrazný, tvarem i velikostí by se dal přirovnat knoflíku. Rty působí dojmem, jako by měsíc neviděly vodu, jsou seschlé a popraskané jak v letních tak i v zimních měsících. Co se týče její postavy, Nora nepatří k nejvyšším, ba naopak, dokonce i desetileté dítě je mnohdy vyšší než ona. Je drobná a štíhlá, no lépe by k ní seděl spíše vychrtlá. Pleť má velice světlou za každého ročního období, téměř vypadá jako z alabastru. Jednou z mála věcí, co vás na této drobné a plaché osobě upoutá jsou její rudé kadeře, jež již prolínají stříbrné prameny. Z onoho zbarvení vlasů by se dalo usoudit, že ona nebo její předkové pochází z Irska. Nevedou se spory o tom, že v mládí byla opravdu pohledná.

Rosemarie Evangeline Alexandra Rosenkrucián

26. června 2011 v 12:13 | R&A |  Profily postav


Jméno: Rosemarie Evangeline Alexandra Rosenkrucián(ová)
Věk: 17 let
Datum narození: 13. 11. 1176

Vzhled: Rose má dlouhé, vlnité, hnědé vlasy, které jí spadají do půli zad. Barvu podědila po otci a vlny po matce. Většinou je nosí tak, jak je má na obrázku, jinak v copu přehozeném pře pravé rameno, nebo v drdolu. Tak je nosí, když ví, že bude vykonávat aktivitu, kde by vlasy překážely. Má zelené oči, na které se jen tak zapomenout nedá, ty zdědila po matce. Často slýchává, že jsou jako dva smaragdy. Její pleť je bledá, ale často se jí na líčkách objevuje červená stydlivá barvička. Nejraději má zelenou barvu, proto také nosí stále zelené oblečení, které jí ladí k očím. Příroda si s touto kombinací opravdu pěkně vyhrála. Má celkem obstojný hlas, ovšem její pohybová stránka již tak dobrá není. Je celkem nemotorná. Vypadá křehce, ale když dojde na boj, dokáže se ubránit i silnějším protivníkům.

Povaha: Rosemarie, ač se to nezdá, má velký smysl pro humor, který ovšem nijak zvlášť nepoužívá. Vděčí za to svojí stydlivosti. Co se týče diplomacie, dokáže být společenská a milá, ale jinak je jako ledová královna. Ovšem také je silně paranoidní a ve všem cítí nějakou zradu, to má nejspíš na svědomí její tvrdě vedené dětství. Ačkoli je diplomatická, také se, díky své paranoidní povaze, jen těžko spřátelí. Aby vám věřila natolik, aby vám řekla už jen fakt, že je šlechtična, musíte se jí dostat opravdu hluboko do srdce. Má hádavou povahu, cítí, že má vždycky pravdu. Většinou, když se s ní hádáte, nakonec odejde a na chvíli se urazí.

Cíle: Její hlavní cíl je jednoduchý. Chce, aby byl znovu vyzvednut její rod, na který se již dávno zapomnělo.

Dovednosti: Jak už bylo řečeno, má obstojný hlas. Zazpívá téměř jakoukoli melodii s minimálním počtem chyb. Ovšem její taneční schopnosti by se raději zkoušet neměly. Nohy se jí pletou jedna přes druhou jako by byly z želatiny. V boji je ale kupodivu zdatná a vytrvalá, což je v rodě Rosenkruciánů velmi běžné. Když dojde na krizové situace, dokáže se postarat o sebe i o ostatní.

Minulost: Rosemarie Alexandra se narodila v Německu roku 1176, v podzimním měsíci - Listopadu. Její rod neměl ustálené území, na kterém by vládl, přišel o něj už kdysi dávno v boji mezi nimi a Templáři. Může se to zdát podivné, ale 1, Nad Templáři mají větší moc pouze Řád Maltézských rytířů a Řád Německých rytířů. 2, Templáři byli Převorství Sionskému bližší, než Rosenkruciáni a tak neměli Rosenkruciáni žádnou šanci své území zachránit. Byla to ostuda. Rosenkruciáni byli pomalu, ale jistě vyvražďováni a nikdo si toho téměř nepovšimnul, ani oni samotní. Když bylo Rosemarie 6 let, začal tento rod poprvé tušit, co jej čeká a tak Rose její rodiče poslali do kláštera, kde vyrůstala a vzdělávala se. Jediné, co jí dali s sebou byl svitek, na kterém stály základní informace o ní a jejím rodě (v dnešní době se tomu říká Rodný list) a brož z drahých kamenů, na které je právě znak jejího rodu. V 15 letech byla pokřtěna a bylo jí přidáno jméno Evangeline, což je klasické jméno nábožensky založených děvčat. O několik měsíců později se rozhodla vydat najít celou svoji rodinu, nebo alespoň příslušníky svého rodu. Pátrala dlouho, než jí bylo řečeno, že rod Rosenkruciánů byl vyhlazen Templáři, Svobodnými zednáři, kteří tenkrát byli známí jako Ilumináti. Nejspíš se o to asloužilo především právě převorství, ale to už se jen tak někdo nedozví. S nenávistí v srdci se vrátila do Anglie a začala pátrat, jak by mohla vrátit ztracenou slávu Rosenkruciánů a tak se dostala do Nittinghamu, kde by se chtěla stát součástí dvora. Oficiálně by měla být oslovována Lady.

Znak Rosenkruciánů je zlatý kříž, v jehož středu je umístěna růže. Značí to především vznešenost jejich rodu a spolupráci-dohodu s Převorstvím sionským. Aut vicere,
aut mori.

(Pozn. Informace o tajných společnostech jsou čistě z mojí hlavy :) Jedná se především o fakt, že praví Rosenkruciání a ostatní žili až po 13. století a navíc opravdu spolupracovali, žádná zrada mezi nimi nebyla.)

Jean Muche Valois

24. června 2011 v 21:03 | R&A |  Profily postav


Jméno: Jean Muche Valois
Datum narození: 01.05.1188
Postavení:
Povolání:

Jean je urostlý a svalnatý mládenec, který zastane každou práci. Jeho hnědo-zelené oči, ze kterých čiší drzost, lemuje světlehnědé obočí. Ústa, která se docela často kroutí do všelijakých úšklebků, jsou velikostně přiměřená k obličeji, nejsou ani velká, ani malá. Vlasy má Jean světlehnědé, až skoro blonďaté - těžko říct, po kom je zdědil, jelikož ani matka, ani otec světlé vlasy nemají. Jeho denní » outfit « se skládá z bílé lněné košile, hnědé vesty, hnědých kožených kalhot a vysokých bot. Na krku nosí jakýsi řetízek, který mu darovala jedna známá, když byl ještě v kolíbce. Alespoň takhle mu to vyprávěla maminka.

Magdalena Estel Valois

24. června 2011 v 21:00 | R&A |  Profily postav


Jméno: Magdalena Estel Valois
Datum narození: 01.05.1188
Postavení: vesničanka
Povolání: kořenářka

Magdalena je dívka střední výšky. Obličej má narozdíl od postavy výrazný. Zdobí ho velké, hnědé oči, pěkný nosík a smyslně tvarované rty. Své zrzavo-hnědé vlasy nosí sestřihnuté těsně nad ramena, a některé prameny ji zdobí jakési bavlnky a korálky, které ji tam kdysi připletla jedna známá. Nosí také tenkou čelenku, která ji zaručuje, že si může vlasy sepnout vždy, když to potřebuje. Přestože ji často můžete zahlédnout v chlapeckém oblečení na koni, jak prohání nějakého zloděje, nebo spíše, jak někdo z velých pánů prohání ji, uvidíte ji i ve vesnici jak se se svou matkou stará o nemocné a chudé lidi. V druhém případě má na sobě oblečené nějaké obyčejné šaty, přepásané koženým řemínkem s váčkem. Jako správnou bylinkářku, ji také můžete zahlédnout s proutěným košíkem v lese, při hledání bylinek a ovoce.

Lady Marie Elizabeth Vievella

19. června 2011 v 18:34 | R&A |  Profily postav


Jméno: Lady Marie Elizabeth Vievella
Datum narození: 10.7.1170
Postavení: Šlechtična

Mám černé vlasy a oči modré jako moře. Nos mám středně veliký, takže normální. Pusu mám malou a červenou a pleť mám jako každá žena z Anglie.

Nejčastěji nosím červené šaty, podle toho jaké je roční období. Na jaře mám krátké jako v létě a na podzim mám dlouhé jako v zimě. Já nic jiného než šaty nenosím a mám je v různých barvách.

Jsem velmi milá a mám ráda všechno živé. Dokáži být naštvaná a zlá a to pak všechno létá. Jsem mírumilovná a moudrá. Ráda lidi poučuji o zdravém životě.

Žila jsem v itálii. Máma byla šlechtična a vzala si obyčejného vesničana a oba počali mě. Matka mě učila vší etiketě a otec mě učil jak se chovat k vesničanům a učil mě boj s dýkou, kterou mám po něm a nosím jí pořád u sebe. A pak, když jsem se stala dospělou, odstěhovala jsem se do Anglie. A tam teď žiji.

Chce si najít muže a mít rodinu.
Umí bojovat s dýkou a velmi dobře. Také jí de velmi dobře šít a ráda sází květiny (proto má tak velkou zahradu).

Postavení ve společnosti

19. června 2011 v 13:37 | R.
Abysme aspoň trochu ujasnili, jak to u nás funguje, je-li člověk vesničan, psanec, žebrák či šlechtic, sepsali jsme tento stručný článek.

Jack

18. června 2011 v 12:45 | R&A |  Profily postav


Jméno postavy: Jack (pravým jménem Ariana)
Datum narození: 1174
Postavení: Psanec

Vzhled: Jack má krátké tmavé vlasy, pleť má opálenou. Má hnědé oči a nos má jako každá žena, pusu má růžovou a trochu roztáhnutou. Ruce má sice jemné jako žena ale dokáže s nimi dobře bojovat jako muž.

Oblékání:Na sobě má většinou hnědé tričko s dlouhými rukávy a bílými arabskými vzory na hrudi. Vzory jsou vidět jen trochu protože přes hrudník a břicho má korzet s ramínky. Má hnědé úzké kalhoty na kterých má opasek na kterém má připevněné pouzdro s mečem a pozdro s dýkou. Kalhoty jí končí někde pod koleny pak jí tam začínají dlouhé černé boty ve kterých se dá dobře běhat. V záloze má šediví plášť s kápí kdyby šli do města aby jí nikdo nepoznal.

Reklama na ostatní RPG

16. června 2011 v 18:36 | R&AEléonore Lefévre

12. června 2011 v 19:54 | R&A |  Profily postav


Jméno: Eléonore Lefévre
Datum narození: 27.5.1175
Postavení: Vesničanka
Povolání: Švadlena

Vzhled: Eléonore je dívka všedního vzhledu. Má tmavě hnědé vlasy, které si často svazuje do drdolů a copů. Někdy si do nich nasadí ještě jemnou stříbrnou čelenku. Obličej má oválného tvaru, kterému dominují dvě oči hnědé barvy světlejší než oči. Nos má malý a příliš rovný, také ho někdy drží vysoko. Rty má menší, ale pečlivě vyřezané v růžové barvě. Uši má pravda maličko odstáté, ale člověk si toho ani na první pohled nevšimne. Na krku se jí často houpe starý medailónek, nevypadá ani zdaleka nově. Na prstě má stále skromný stříbrný prsten, který snad nikdy nesundává.
Postavu má štíhlou a žensky zaoblenou. El upřednostňuje spíše jednoduché šaty. Nejčastěji nosívá bílé šaty s modrými ozdobnými lemy. Zapínatelné rukávy si dopíná až ke dvou knoflícím u dlaně. V zimě tento model doplní o tlustý svetr nebo o kožený plášť. Ale nejsou to zdaleka jediné šaty, které vlastní. Však si je také sama může ušít. Její modely vždy doplňuje o vyšší kožené boty na podpatku, může se stát, že jí v létě potkáte bosou. Někdy se také může stát, že má u pasu pásek s dýkou, kterou má ovšem pečlivě schovanou.

Nicolas Carl Jerremy

9. června 2011 v 18:26 | R&A |  Profily postav


Jméno: Nicolas Carl Jerremy
Datum narození: 3.října 1152
Postavení: Vesničan
Povolání: Kovář

Popis: Nicolas je středně vysoké postavy se světlejší pletí. Jeho tmavě hnědé oči budí charakter dobrosrdečného muže. Má středně veliký nos, za to úzké rty. Jeho tvář, kde jsou sem tam nějaké vrásky, mu zdobí tmavě hnědé strniště vousů, které je protkáno šedou barvou. Jeho krátké vlasy jsou stejně zbarvené, jako vousy. I když mu táhne na 40 let, stále má dobrou kondici!

Oblékání: Jeho oblečení je prosté. Nosívá hnědou tuniku s kapucí, lněné kalhoty a vyšší boty. Jeho oblibou je i jeho kožená vesta, kterou používá při práci. Je to jediná památka na svého nevlastního otce. Při práci též používá jakousi zástěru. Svátečním oděvem se stala lněná košile.

Maxwell Sebastian z Liernu

8. června 2011 v 19:07 | R&A
Jméno: Maxwell Sebastien z Liernu
Datum narození: 3. října 1175
Postavení: Šlechtic

Archiv postav

7. června 2011 v 20:04 | R&A
IN MEMORIAM
Bývalí, odumřelí hráči (respektive jejich postavy)

Průvodce Tmou

7. června 2011 v 19:30 | R&A


Jste tu prvně či jste noví Tmáři a nevyznáte se tu? Právě proto je tu tenhle průvodce - aby vás seznámil s blogem a objasnil, kde co najdete, atp. Zapalte si pochodeň, právě procházíte Tmou ;)


Stephen Golmith

6. června 2011 v 18:08 | R&A |  Profily postav


Jméno: Stephen Golmith
Datum narození: 16. 8. 1169
Postavení: Vesničan
Povolání: Zlatník

Vzhled: Stephen je kapku nadprůměrně vysoký mladík svalnatější postavy, kterou získal díky svému řemeslu. Tmavě hnědé vlasy mu sahají až k dolní části krku. Většinou má vlasy obyčejně rozpuštěné, ale někdy si je stáhne do culíku, aby mu nepřekážely. Na jeho oválném obličeji můžete spatřit menší hnědé oči, nad kterými je husté obočí stejné barvy jako vlasy. Z jeho obočí vybíhá nos, který může připomínat bambulku, ale protože není nijak výrazný, tak to není tolik viditelné. Pod nosem jsou úzké růžové rty, které bývají často až neviditelné pod upraveným knírkem.

Na šibeničním vrchu

1. června 2011 v 20:39 | R&A


Abyste nesténali, že už "dlouho" nebyla žádná akce a aby vaše postavy nenadávaly, že je skutečně hrozně moc štve ta zatracená čarodějnice... Tak se jí zbavíme, hehe. A ne - nejsem inkvizitor.

Co: Upálení čarodějnice
Kde: SVĚT
Kdy: Neděle, 5.6. (EDITOVÁNO!!!)
V kolik: 18:30
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.