Srpen 2011

Zbojnická porada

25. srpna 2011 v 19:57 | R&A |  Akce
Robin Hood svolává poradu svých věrných. Potřebuje vyřešit pár věcí, především jednu maximálně důležitou. Účast povinná (samozřejmě, pokud máte čas. Pokud tam nebudete, nic se neděje, budeme to brát, jako že tam jste. Pak si hru přečtete a vaše postava bude vědět vše, co se na poradě dělo, jasné?)

Kdy: Neděle, 28.8. 2011
Kde: V táboře
V kolik: 18:00
Omezení: Jen pro zbojníky, samozřejmě


RPG zpravodaj XI

25. srpna 2011 v 17:00 | R&A |  RPG Zpravodaj
Další novinky z nottinghamského hrabství se donesly k uším našich postav. Vesnice Locksley byla společnými silami vesničanů a zbojníků opravena téměř do své původní podoby. Domky jsou víceméně opraveny, vesnice je uklizena a mrtví jsou pohřbeni na malém hřbitůvku za vsí, budiž jim země lehká. Vesničany uklidnila zpráva o Yannově smrti. Kdyby jejich mrtvé nepomstil Hood, jistojistě by se na Houndoga vrhli sami.

TMA hledá záporáka!

25. srpna 2011 v 10:51 | R&A |  Ostatní
Zemřela hybná síla hrabství, náš největší záporák, sir Yann Houndog. A jelikož šerif sám nestačí dělat "toho zlého",

vyhlašujeme konkurz na záporáka!

Potřebujeme někoho, kdo půjde po krku zbojníkům, kdo bude vybírat daně, trestat neposlušnost obyvatel nottinghamského hrabství, udržovat "pořádek" a bude pravou rukou šerifa. Bude mít svou vlastní šlechtickou usedlost, stane se správcem Locksley (tedy bude mít určité postavení, moc a peníze) a bude mít pár vlastních vojáků. Měl by to být nelítostný hajzlík, co se zalekne máločeho a zneužívá své postavení ve svůj prospěch, zkrátka záporák zapadající do naší doby a situace.

Požadavky máme jen takové, aby to byl někdo, kdo má zkušenosti s rpg (dejme tomu aspoň rok hraní) a zvládne uhrát takovouhle postavu. Navíc to musí být osoba aktivní, žádné přihlásím se a druhý den už sem nevlezu.

V případě zájmu piště na náš e-mail, themiddleages@seznam.cz, tam směřujte i veškeré dotazy.


Anketa o nejlepší vedlejší postavu

25. srpna 2011 v 10:23 | R&A |  Ostatní
Abyste se nám nenudili, máme tu ještě pár anket netýkajících se vašich postav, tou první jest anketa o nejlepší vedlejší postavu. Nejlepší - přeberte si to jak chcete - nejlépe hraná, nejvíce vtipná, nejčastěji aktivní, a tak dále. Prostě a jednoduše, která VP dostane váš hlas? ;) Čas na hlasování máte zase týden (plus mínus pár dní).

Největší kecálek

25. srpna 2011 v 10:16 | R&A |  Ostatní
Máme tu výsledky další ankety. Největším kecalem v NonRPG pokecu se stává Lestriel s osmi hlasy, v těsném závěsu za ní se drží Angie se sedmi hlasy. Gratulujeme, drbny xD


John Golden

22. srpna 2011 v 19:54 | R&A |  Profily postav
Jméno: John Golden
Datum narození: 22.8. 1176
Postavení: Psanec

John má tmavě hnědé vlasy a i když se učeše má v nich vždy vrabčí hnízdo. Oči má šedomodré ale na první pohled vypadají modře. Na krku má přívěšek že patří do skupiny Robina Hooda a na Pravé ruce má tetování do mořského trojzubce. Na sobě má zelenou tuniku která splývá s trávou, Vestu a kalhoty má hnědé aby splýval se stromy. Boty má vysoké a černé a opasek má také černý až na přezku kterou má hnědou. Za opaskem má dýku, sekerku a kladivo. Na zádech má luk s toulcem ve kterých má šípy a meč. Přes rameno nosí brašnu kterou nosí od 10 let takže pro ostatní je těžká ale pro něj už je teď lehounká a nosí v ní hodně házecích dýk. A ještě má druhou brašnu která se dá rozložit a on v ní má různé věcičky na Alchymii.

RPG zpravodaj X.

19. srpna 2011 v 9:38 | R&A |  RPG Zpravodaj
Tohle vydání Zpravodaje je obzvlášť pikantní a je důležité, aby si jej pročetli úplně všichni. Tak hurá do toho. Nyní žádné laciné drby, ale pořádné hot news.

Jednou k tomu dojít muselo. Siru Yannu Houndogovi naprosto přeskočilo. Nedávno brzy nad ránem vpadl do Locksley s družinou svých nejlepších mužů a vesnici naprosto zdevastoval - ničil, zabíjel, vypaloval. A proč? Aby zjistil, kde se ukrývá Robin Hood. Vesnice po nájezdu Houndoga vypadala jako po boží ráně - mrtví, polorozbořené domy. Ticho protínané jen nářky. Vesnice duchů, dalo by se říct. Nicméně Houndog získal informaci, kterou chtěl. Většina lidí přišla o život, když mu nechtěla prozradit, kde se nachází Hoodův tábor. Ovšem jeden malý chlapec se nakonec zlomil a úkryt zbojníku Houndogovi prozradil. I jeho Yann zabil. Odjel ze vsi a zanechal za sebou hotová jatka.

Dur'Phe

18. srpna 2011 v 21:26 | R&A |  Profily postav
Jméno: Dur'Phe
Datum narození: 1.1. 1175
Postavení: Psanec

Dur'Phe není zrovna nejvyšší a zezadu by si jí člověk mohl splést s velmi mladou dívkou. Je ovšem velmi atraktivní a často toho využívá. Má snědou pleť a černé vlasy sahající jí po lopatky. Často v nich má vpletené listí nebo peří. Oči, jako by jí zářily modrými plameny. Rty jsou jemně růžové. Ve tváři se jí většinou objevuje úšklebek a někdy až zvířecí pohled, který nasvědšuje tomu, že žila dlouho mimo lidi v přírodě. Uvidíte na ní většinou kožené odrbané šaty sahající jí po kolena. Často chodí bosa, ale když je zima nebo nevhodné podmínky tak chodí v kožených botech a plášti. U pasu nosí připevněnou mačetu, luk a toulec. Vlastní spoustu malých nožíků, které má schované, tak že si jich skoro nikdo nedokáže všimnout. Můžete si také všimnout ornamentů na její kůži, které si většinou maluje uhlím, blátem, ale klidně i něčím jiným kvůli maskování. Na nějaké ty přívěšky, které má omotané kolem krku, zapěstí a občas i kotníků používá přírodní materiály.

Pošlete DMS Locksley

18. srpna 2011 v 20:55 | R&A |  Akce
Ehm, pardon, ale blbější název pro akci mě momentálně nenapadl :) No, nebude to akce jako taková, jen pro dobrovolníky, co nebudou mít co dělat. Jedná se o to, že:

Autorská práva

17. srpna 2011 v 23:01 | R&A

Veškeré texty, které se nachází na tomto blogu, podléhají autorským právům majitelů blogu, případně pisatelů konkrétních textů. Všechny texty náleží tomuto blogu a je přísně zakázano je kopírovat a kdekoliv šířit bez vědomí a svolení adminů.
Většina obrázků není naše, zdroji budiž především deviantart.com a google.com. Vyjímku tvoří nákresy, jako je mapka hrabství, ta spadá pod naše autorská práva a je zákázáno jí kopírovat a užívat kdekoliv jinde.
Naše rpg vychází ze seriálu BBC Robin Hood, na nějž má samozřejmě práva BBC, naše hra ovšem nevznikla za účelem komerčního využití či zneužití určitých údajů. Utváříme si svůj vlastní svět, původním postavám dáváme nové vlastnosti.
Jsme první a jediné funkční rpg tohoto typu (hlavní téma středověk) a nebudeme trpět jakékoliv kopírování informací, nápadů, postav, míst, prostě čehokoliv, co je typické jen a jen pro tento blog. Proti každému pokusu o kopírování zakročíme tak rázně, jak jen dokážeme.

Sepsáno 7.4.2011 adminy
Robinem & Archie

Anketa o největšího kecala

17. srpna 2011 v 18:09 | R&A |  Ostatní
S jednodenním spožděním je tu další anketa, tentokrát anketa nesoucí titul O největšího kecálka v NonRpg pokecu. Končí za týden, opět platí nehlasovat pro sebe. Nechť vyhraje ten nejukecanější!

Postava s nejlepšími hláškami

17. srpna 2011 v 18:03 | R&A |  Ostatní
Tmářskou postavou s nejlepšími hláškami se stává Charles Aberofth (ano, celý tenhle systém anket je zkorumpovaný) s osmi hlasy. Na druhém místě se umístil Yann Houndog s šesti hlasy. Gratulace!

Anketa o postavu s nejlepšími hláškami

9. srpna 2011 v 22:29 | R&A |  Ostatní
Která postava má nejlepší hlášky? Hlasujte v anketě ^^ Anketa končí 16.8., ve stejný den začne další, v pořadí pátá. Opět platí nehlasovat pro své postavy.

Nejvtipnější postava

9. srpna 2011 v 22:24 | R&A |  Ostatní
Pozor pozor, nejvtipnější postavou na TMĚ se stává Charles Aberofth se sedmi hlasy. Na druhém místě se umístila Lestriel a Artur Binety a to se čtyřmi hlasy. Gratulace:-)

Sionn Wolfhound

6. srpna 2011 v 18:36 | R&A |  Profily postav
Jméno: Sionn Wolfhound
Datum narození: Léta páně 1176
Postavení: Voják

Sionn je mladý pohublý muž, který teprve nedávno dorostl z chlapeckých let. Sionn, nazývaný také Lišák, je spíše nižší, ale šlachovitý člověk s mírně vystouplými lícními kostmi a propadlými tvářemi. Díky těmto skutečnostem a díky jeho pobledlé pokožce vypadá trochu jako umrlec. K tomuto dojmu rozhodně pomáhá i ne zrovna milý vlčí úsměv, který se na jeho tváři objevuje až příliš často. Jeho vzhled alespoň trochu zachraňují jeho ohnivé vlasy a světle modré, živé oči. Své nápadně ryšavé vlasy mívá dost často svázané do šermířského uzle. Jeho krk lemuje stará jizva či snad podlitina, která též nevypadá zrovna hezky.

Na sobě obvykle Sionn nosí pouze jednoduchou šedivou tuniku, hnědé kalhoty a teplý, ale značně ošoupaný šedivý plášť. U pasu má svůj věrný tesák s originálním jménem Tesák a brašnu, v které skladuje léčivé bylinky, obvazy, škrtidla a spoustu dalších věcí, které se mohou hodit ranhojiči. V lepších časech by měl v ruce i krátký luk a na pravé straně pasu zavěšený toulec s šípy, avšak ty nechal v jedné krčmě místo peněz.

Všechno nejlepší, Robine!

3. srpna 2011 v 16:21 | R&A |  Akce
Další akce je tu. Je tu totiž říjen, už téměř polovina měsíce je pryč... A král zbojníků brzy oslaví 27. narozeniny! Právě proto se zbojníci rozhodli dát si den volna a řádně to oslavit ^^

Kdy: Čtvrtek, 11.8. (přesunuto!)
V kolik: 19:00
Kde: V táboře zbojníků
Pro: Jenom pro zbojníky a přátele, kteří ví, kde se tábor nachází.

MQ - Trestná výprava do Palestiny

2. srpna 2011 v 12:06 | R&A |  Akce
Král vás povolává na pomoc do Palestiny, nemá dostatek vojáků pro boj proti Saracenům a tažení na Jeruzalém. Přidejte se k úžasnému dobrodružství za mořem.

Pro koho: Všichni muži, kteří dokážou nosit zbraň. Zbojníci taky, pokud budou chtít a budou ochotni, mohou se vetřít na jiné lodě, tajně.
Pro kolik: 5-10 lidí + vypravěč, pro upřesnění celkově pluje osm lodí o celkové posádce 180 osob z různých částí Anglie a Francie
Začátek: Nottinghamské nádvoří, 8.8. 2011 ve 20:00
Čas: 7-8 dní
Konec: Každý si odnese lup, řád, odměnu a nějaké zranění a obrovské zkušenosti…
Zajímavosti: Pokud se někomu už jeho postava nelíbí smí ji v této hře nechat padnout v boji nebo se jinak zabít.
Kniha pro mq: tady

Chcete-li se do miniquestu přihlásit, učiňte tak včas. Jméno postavy, kterou přihlašujete, napište do komentářů. Případné dotazy směřujte na Sira Yanna, který quest povede.

Anketa o nejvtipnější postavu

2. srpna 2011 v 11:17 | R&A |  Ostatní
Která postava na vás působí nejvtipněji? Kdo je největší komik? Hlasujte v anketě, ovšem ne pro své postavy ^^
Anketa končí za týden, 9.8.

Nejsympatičtější postava starší 18ti let

2. srpna 2011 v 11:12 | R&A |  Ostatní
Anketu o nejsympatičtější postavu starší 18ti let vyhrává.. pozor, jak překvapující :D Robin Hood s šesti hlasy! Za ním se na druhém místě ocitla Lestriel s pěti hlasy. Gratulace ^^

Konec promazávání neaktivních

2. srpna 2011 v 10:40 | R&A |  Ostatní
Pokud najdete někde chybu nebo nějakou nesrovnalost, nahlašte to v komentářích.
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.