Září 2011

Taranis "Shadow" Dore

28. září 2011 v 9:49 | R&A |  Profily postav
Jméno: Taranis "Shadow" Dore
Datum narození: 26.9. 1170
Postavení: Vesničan

Taranis je středně velké postavy, na jeho hlavě sídlí blond vlasy sahající mu po ramena. Kvůli pohybu je ale má svázané kusem kůže. Čelo má vysoké, oči, které má schované pod hustým obočím má zeleno modré, nos má ostře zakončený a ústa jsou malá a nenápadná. Jeho brada vlastní dobře opečovávanou bradku. Pod Taranisovím krkem má obyčejná ramena. Je poměrně vyhublý. Jeho nohy jsou poměrně vyhublé.
Nejraději nosí tmavě hnědou plátěnou košili, černé lněné kalhoty a hnědé boty, které mu sahají po kolena. Taranis nosí černé kožené rukavice, dosahující až po jeho lokty. Přes tyto všechny věci nosí černý plášť, ten je odolný vůči velké zimě a taky se chvíli ubrání dešti. Přes tvář většinou nosí tmavý šátek, stažený do půle tváře. Na levém boku nosí připevněný obouruční meč, na zádech má připevněný luk, a na pravém boku velký toulec s šípy. Na krku má uvázaný dřevěný nahrdelník a na ruce má mosazný prsten s obroušeným barevným sklem uvnitř (aby to vypadalo jako drahý kámen).

Mia Margarette Jinguliya

25. září 2011 v 21:54 | R&A |  Profily postav
Jméno: Mia Margarette Jinguliya
Datum narození: 20.5. 1167
Postavení: Šlechtična

Je zlá a krutá. Těší ji když trpí někdo v jejím okolí. Je ráda, když může ostatním jakkoliv ubližovat, nebo je obírat o peníze. Umí se ale dobře přetvařovat a snadno si omotá jakéhokoliv muže kolem prstu a přinutí ho, aby pro ni pracoval. Ze dne na den se dokáže udělat strašně roztomilou a nevinou dívkou a za chvíli je z ní zase ta normální mrcha. Ráda flirtuje a má ráda sex.
Sice by to do ní mnoho lidí neřeklo, ona miluje zvířata a nikdy by na ně nedala dopustit. Když byla malá měla psa, který ji byl věrným přítelem, schopný za ni položit i život, proto se její vztah ke zvířatům, tak kladně zvětšil.

Její zevnějšek je velice vyzývavý a sexy. Má věčně rozpuštěné blonďaté vlasy, perfektně upravené obočí a mírně opálenou pleť. Nejvíce na ní, ale razí její zvláštní oči, má je světle oranžové, skoro až žluté.. Dále má pěkně vytvarovanou postavu, muže na ni nejvíc přitahují její velká ňadra.
Lidé ji nejčastěji vídají v různých druhách šatů, většinou v žluté, hnědé, nebo světle oranžové barvy. O svůj zevnějšek se hodně stará, nikdo ji nikdy neviděl neupravenou, nebo v něčem jiném než kvalitních šatech.

Vyrůstala v bohaté rodině. Její otec je z velice urozené rodiny a její matka také. Žila si v blahobytu a tak se taky stalo, že z ní vyrostla rozmazlená mrcha, co musí mít všechno po svém a nechá za sebe dělat špatnou práci.

Cerard Covel

23. září 2011 v 17:48 | R&A |  Profily postav
Jméno: Cerard Covel
Datum narození: 18.10. 1172
Postavení: Vesničan

Cerard je vysoký, ale výška mu rozhodně nebrání v mrštnosti, až bych řekl, že mu spíše pomáhá. Postavu má vyhublou. Přes krátké hnědé vlasy nosí vybledlý šátek, který byl původně nejspíše béžový. Mezi zelenýma očima sídlí obyčejný nos a pod ním jsou úzké rty, povětšinou stažené v děsivém úšklebku.Prsty na ruce má zvláštně pokroucené, prý mu to pomáhá při práci. Dokáže se i umýt a ani z něj netáhne alkohol, i když ho má velice rád.
Chodí oblečen v roztrhané košili, přes kterou nosívá zelenou vestu přepásanou páskem. Kalhoty má lněné a boty jsou kotníkové kožené.

Je celkem podlý. Dokázal by pro pár šlupek podrazit i svého přítele, ale být jeho přítel to za to stojí, protože má své kontakty a dokáže pomoci a spolupracovat. Stačí za ním zajít do místní pekárny, kde pracuje a také tráví spoustu času s alkoholem takže víte, kde se dá hledat.

Hromnice

20. září 2011 v 17:28 | R&A |  Akce
Ač se to možná nezdá, zima se blíží ke konci a proto tu máme další svátek, který je třeba oslavit - Hromnice (slaví se 2. února). A to by bylo, abychom ve jménu Hromnic neudělali akci, že? Pokud chcete, vezměte si s sebou svíčku, na akci pochopíte proč. Více nebudeme prozrazovat, abychom vás nepřipravili o překvapení.

Kdy: 24.9.(sobota)
V kolik: 18:00
Kde: Začátek v Locksley. Následně se půjde přes jezírko ke kostelu.
Omezení: Zúčastnit se můžou naprosto všichni.


Jsme na fejsbůku!

19. září 2011 v 22:42 | R&A
Ano, TMA je neskutečně in a jde s dobou. Pro ty, co to ještě neví... Jsme na facebooku!

Selena Rogenová

12. září 2011 v 19:01 | R&A |  Profily postav
Jméno: Selena Rogenová
Datum narození: 26.10. 1167
Postavení: Vesničanka

Selena je poměrně vysoká a hubená. Má vlasy barvy zapadajícího slunce dlouhé do půli zad. Pronikavé hnědé oči jsou celkem prozíravé. Má malý nos a drobné rty které jsou celkem často zkroucené do úsměvu. Ale umí se i mračit. Nejčastěji na sobě má obyčejné lněné šaty po matce a na krku obyčejný řetízek s kamínkem od otce.

Selena, až její vzhled tomu nenapovídá, je docela strašpitel. Vystraší jí téměř cokoli. Ovšem i přes to chce poznávat všechno co může a má snad tolik energie že jí nikdy nevybije. Má ráda legraci ale sama moc vtipy a takovéto věci vyprávět neumí. Nejvíce, až jí je 20 let, má ráda staré pohádky a příběhy. Od toho také pochází její občasná zasněnost. Velmi ráda si občas výjde do lesa a tam si sedne do stínů stromů a přemýšlí. Je spíše samotářský typ. Ovšem moc času na to nemá jelikož musí pracovat na své malé farmě po otci a matce kterí jsou již po smrti .

Nejoblíbenější blueboard

8. září 2011 v 19:25 | R&A |  Ostatní
Anketa o nejoblíbenější blueboard je u konce a my vám můžeme sdělit, že úplně nejradši hrajete v lese, který získal 8 hlasů. Za ním skončila náves se čtyřmi hlasy :)

Touto anketou bohužel prozatím končí další list anket.

RPG zpravodaj XII

7. září 2011 v 17:31 | R&A |  RPG Zpravodaj
Další, tentokrát poněkud krátký zpravodaj je tady.

Jak už jistě mnozí postřehli, zima je letos obzvlášť zákeřná. Říká se, že s přelomem roku napadne další vrstva sněhu, avšak pak přijdou ještě krutější mrazy, než jsou nyní. Nutno podotknout, že letošní zima už si vybírá svoje oběti. Vesničanům přemrzají zásoby potravin, zimou hynou špatně ustájená zvířata. A co si budeme povídat, ztráty jsou veliké. Krom zvířat ale umírají i lidé. Především tedy žebráci, kteří nyní plní především ulice Nottinghamu, ale též lidé z vyšších vrstev. Hrabstvím se totiž prohánějí nemoci, od zákeřné chřipky až po zápal plic. A právě se zápalem plic a podobnými, těžšími chorobami si umí poradit jen málo felčarů a bylinkářek, což má za následek smrt. Bylinkáři doporučují posilovat imunitu pitím bylinných odvarů a jezením tuřínové polévky.

Narodil se Kristus Pán, veselme se!

3. září 2011 v 10:30 | R&A |  Akce
Editováno podruhé! Celá akce se posouvá. Bohužel to od pěti my admini nestíháme.

Rok 1192 se blíží ke konci a my se pomalu suneme ke dni, který v dnešní době slavíme jako Vánoce. A ty by se měly řádně oslavit. A zahrňme do toho i oslavy blížícího se nového roku.

Přežblepty, hlášky, perličky... Aneb co se odehrálo v knihách V.

1. září 2011 v 12:00 | R&A |  Ostatní
Ano, moc dobře víme, co je dnes za den. Většině z nás začíná desítiměsíční otročina v podobě školy, mnoho z nás upadá do depresí. Proto tu máme další vydání perliček, které vám snad aspoň trochu zvedne náladu ;)


Aneb když holky slintají nad sexy herci x) Chlapi to prostě vidí jinak.Anketa o nejoblíbenější blueboard

1. září 2011 v 9:22 | R&A |  Ostatní
Máte nějaký oblíbený blueboard, ve kterém hrajete nejradši? Jaký to je? ^^ Hlasujte v anketě o nejlepší/nejoblíbenější blueboard! Dal jsem tam jen ty přístupné všem, ve kterých se hraje poměrně často.


Nejlepší vedlejší postava

1. září 2011 v 9:17 | R&A |  Ostatní
Nejlepší vedlejší postavou neboli VéPéčkem se stávají hned tři nominovaní, ehm. A to: Chuck, Helenka a Isabella se třemi hlasy. O druhé místo se dělí pastor Gregor a náš tyran, šerif.
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.