Říjen 2011

RPG zpravodaj XIV

29. října 2011 v 10:04 | R&A
Netrvalo dlouho a je tu nový zpravodaj nabouchaný důležitými novinkami. Hrabstvím se šíří velmi znepokojivá zpráva. Sir Yann Houndog se prý vrátil ze světa mrtvých a projíždí hrabstvím aby plenil a ubližoval. Někteří lidé tomu stále ještě nevěří, ale většina obyvatel hrabství už zase chodí spát se strachem, že se druhý den neprobudí. A pokud se probudí, tak třeba bez střechy nad hlavou, nebo v žaláři. Nejprve o sobě prý dal vědět v lese a pak se rozhodl, že trošku zkazí dosud poklidný život vesničanům v Locksley.

Tenhle provaz není pro vás!

29. října 2011 v 9:52 | R&A |  Akce
Jak možná někteří z vás postřehli, Charles s Walteri Aberofthovi padli do rukou otrokářů. K jejich smůle je však poznal šerif, a tak se je teď chystá pro výstrahu popravit. Jenže zbojníci to tak nenechají, samozřejmě.

Kdy: Neděle, 6.11. (přesunuto!)
V kolik: 18:00
Kde: SVĚT
Omezení: Bez omezení, přijít mohou všichni.

Zbojnické radovánky

23. října 2011 v 18:52 | R&A |  Akce
Ano ano, je jaro, tábor zbojníků je úspěšně přestěhován a začíná pár dní zaslouženého odpočinku. Krom toho by se však nový tábor měl pořádně oslavit a zapít. Proto tu je další zbojnická akce.

Kdy: Úterý, 25.10.
V kolik: 18:30
Kde: Tábor zbojníků
Omezení: Pouze pro zbojníky (+ známé jako je Evanlyn či Bea)

A o co vlastně půjde? Inu, tak trochu toho zápasení, tak trochu pití, tak trochu zpěvu... Prostě takový uvolněný večer plný zábavy! Kdo by nepřišel, že?

Sníte či bdíte?

19. října 2011 v 21:58 | R&A |  Ostatní
Máme tu seznam postav, které se nám zdají neaktivní. Neviděli jsme je dlouho ve hře ani v nonrpg debatách.
Ano, možná jsme se spletli (v takovém případě napište do komentáře, že jste stále aktivní a kdy jste tu byli naposled).

Nicméně. Hráči postav níže napsaných mají měsíc na to, aby se zapsali pod tento článek do komentářů, jinak jejich postavy budou přesunuty do archivu. Pokud jste i nadále aktivní, napište do komentáře všechny své postavy, za které hrajete, a připište, že jste aktivní.
Pokud třeba nemáte čas kvůli škole, nebo sem chodíte, ale neprojevujete se, i to k tomu připište, ať víme, na čem jsme. Díky.

Registrace

19. října 2011 v 14:14 | R&A
Registraci posílejte na mail themiddleages@seznam.cz. Zapojit se do hry můžete teprve poté, co vám od adminů přijde email, že je vaše postava schválena. Pokud schválena nebude, máte možnost registraci upravit. Před psaním profilu si přečtěte tvorbu postavy, ten článek vám snad pomůže s vymýšlením charakteru. Čím více se v profilu rozepíšete, tím lépe.

RPG zpravodaj XIII

17. října 2011 v 17:20 | R&A |  RPG Zpravodaj
S přicházejícím jarem přišel i nový RPG zpravodaj plný drbů a zásadních informací, které by vám rozhodně neměly uniknout.

Začneme tou vážnější věcí. Zima sice odešla, takže chudším vrstvám v nottinghamshiru už nehrozí kruté umrznutí (jako mnoha chudákům, kteří tímto způsobem přišli v zimě o život), ovšem začala se objevovat jakási neznámá nemoc. Ta kosí slabší nátury, jako například staré lidi či děti. Nemoc už má své první oběti, hned tři. Příznaky jsou silná rýma, velké bolesti hlavy a celého těla, celková slabost a nevolnost. Hrabstvím kolují zvěsti, že za onu nemoc mohou otroci, se kterými údajně šerif obchoduje. Prý tuto chorobu přivlekli ze Svaté země a proto si tu s ní nikdo neumí poradit. (NonRPG: Je to obyčejná chřipka, což samozřejmě nikdo z vás neví ^^ Jen se projevuje trošku silněji.)

Svatba Archera a Evanlyn

17. října 2011 v 9:40 | R&A |  Akce
Ano ano, je to tak, další akce. Archer se totiž žení, bere si lady Evanlyn z Lancasteru. Jste-li zváni, neváhejte přijít!

Kdy: Sobota, 22.10.
V kolik: 18:00
Kde: Ve SVĚTĚ (je to mýtinka v lese, tudíž do lesa klidně můžete psát, že se tam hrnete)
Omezení: Pouze pro zvané. (A těmi jsou zbojníci + Bea s dětmi, Marian, Walter)
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.