Duben 2012

Marcus Ritchet

25. dubna 2012 v 17:00 | R&A |  Profily postav
Jméno: Marcus Ritchet
Datum narození: 7.8.1173
Postavení: Vesničan

Vzhled: Marcus je mladý muž dosahující výšky zhruba stoosmdesáti centimetrů. Jeho pleť je snědého odstínu. Má štíhlé nohy, trup i ruce. Jeho ramena nejsou zase tak široká, ale odpovídají jeho postavě. Na svou postavu má silnější krk s výraznějším ohryzkem. Jeho vlasy jsou černé barvy. Nenosí je nikterak upravené, spíše je má vždy jako vrabčí hnízdo. Většinou mu jeden nebo dva prameny padají do očí, ale to vždy napraví tím, že si pramen odsune pryč.
Obličej má úzký a ke všemu trochu protáhlí. Lícní kosti jsou v obličeji jemně řezané. Obočí je ve dvou linkách nad dvěma zářivýma tmavě hnědýma očima, které mají mandlovitý tvar. Nos je trochu nakřivo, ale ne tak, aby si toho někdo všiml na první pohled. Uši jsou běžné velikosti a neodstávají. Je hbitý a nečekaně pružný, dokáže obratně šplhat a rychle běhat, avšak není příliš vytrvalý.
Co se oblečení týče, nosí obyčejnou lněnou halenu s koženou kazajkou navrch, nohy zakrývají dlouhé úzké plátěné kalhoty. Za deštivých a sychravých dnů přes sebe má přehozený dlouhý černé nepromokavý plášť s velkou kapucí, který má několik záplat, takže je vidět, že už tento plášť toho dosti zažil, ale protože pořád dobře slouží nemusí ho Marc měnit.

Brigitte Seaford

14. dubna 2012 v 9:55 | R&A |  Profily postav
Jméno: Brigitte Seaford
Datum narození: 13.11. 1175
Postavení: Dcera hraběte ze Seafordu, psanec, patří ke zbojníkům Robina Hooda

Vzhled: Je to středně vysoká dívka ženských tvarů se světlou pletí, kterou jí zdobí pihy (obzvláště na obličeji a na ramenou), díky nim vyniknou její zeleno-hnědé oči. Dlouhé nepoddajné rusé vlasy jí končí pod lopatkama a jemně se vlní. Roztomilý nos a plné rty vévodí celému obličeji. Nosí pouze brčálově zelené kalhoty, hnědou košili, tmavě šedou kápi lemovanou zelenou výšivkou a vysoké boty pod kolena.

Fantasy TMA Online

9. dubna 2012 v 14:26 | R&A |  Ostatní
Jak už možná někteří z vás postřehli, původní plánované fórum nezaniklo. A my, aby fórum nezůstalo nevyužité a aby si přišli na své i hráči, kteří na něm chtěli hrát, založili jakousi fantasy odnož Tmy. Nebojte se však! Tahle, původní blogová Tma zůstává i nadále plně funkční, fórum je tu jen pro zájemce. Příběh je trošku šílený, ale hra to bude zábavná ;)Daraya Neaverie Ardiente

8. dubna 2012 v 19:56 | R&A
Meno: Daraya Neaverie Ardiente
Narodenie: 3. 12. 1174 (20 rokov)
Postavenie: Narodila sa ako šľachtičná, teraz však žije ako obyčajná dedinčanka.

Výzor: Pomerne bledú tvár, na ktorej sa vynímajú plné pery, ktoré väčšinou vykriví do zvodného úsmevu a nad nimi pomerne malý nos, čo často odhalí klamstvo a lži lemujú hnedé vlasy pripomínajúce vlny rozbúreného oceánu. Zakrývajú tmavo hnedé, skoro až čierne oči, nad ktorými je starostlivo upravované obočie. Často sa v nich zračia jej pocity, ktoré inak často nedáva najavo. Väčšinou sa drží v úzadí a stýka len s ľuďmi, ktorým verí. Vďaka svojej výške je Daraya ľahko prehliadnuteľná v dave, čo je pre ňu len výhodou. Väčšinou nosí prosté a obyčajné šaty so šnúrovaním na bokoch a vlasy jej voľne spadajú na odkryté ramená. Málokedy ich má zopnuté v cope a skoro nikdy jej dlhé hnedé vlasy neuvidíte v drdole. Často na jej oblečení nájdete rôzne čipky zakryté pod plášťom. Málokedy má tvár odkrytú a je vidieť na bledej pokožke menšiu jazvu tiahnucu sa cez pravé líce od čela, cez oko až k brade. Na krku nosieva malý prívesok, drahý kameň, ktorý jej ako jediná vec ostal po matke. Šperky, nerátajúc spomínaný prívesok nenosí často a väčšinu predala všetky svoje cennosti za pár drobných, aby z niečoho vyžila. Ťažko v nej spoznať šľachtičnú, keďže sa ako ani obliekaním, tak ani povahou nelíši od ostatných dedinčanov.

Je čas předat žezlo

1. dubna 2012 v 14:29 | R&A
Žel Bohu k tomu jednou muselo dojít...
Opouštím řady adminstva - není čas spravovat blog, vyhodnocovat kvízy, hrát. Znáte to, škola. Blíží se maturita a krom učení mám ještě spoustu dalších aktivit, kvůli kterým nemůžu vysedávat u počítače. Proto zřejmě nebudu ani stíhat hrát, budete se muset nějakou chvíli (ne-li napořád) obejít beze mně, Archie mě určitě zvládne nahradit. Ty téměř dva roky adminování Tmy byly šťastné i strastné, nicméně Tma mi ohromně přirostla k srdci a jsem hrdý na to, kam až se dostala a jak dlouho vydržela a jak dlouho jsem vydržel já. Nyní je má cesta u konce, je čas předat žezlo a vzít si na neurčitou dobu volno.

Děkuju za přízeň hráčů, děkuju za skvělé dny strávené tady s vámi, za nezapomenutelné hry a legendární hlášky.
Váš Robin

.
.

Apríl! :-)

.
.
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.