Květen 2012


Aric Brannon

27. května 2012 v 17:27 | R&A

Meno: Aric Brannon
Datum narození: 3. 6. 1172
Postavenie: Tulák

Vzhľad: Aric je pomerne urastený, štíhly mladík. Jeho telo nemalo možnosť s príchodom dospelosti nabrať na váhe, jednak kvôli neschopnosti priberať z jedla, ale hlavne z neschopnosti priberať zo vzduchu, keď je jedla nedostatok. Napriek tomu sa mu do tenkých rúk prácou a ťažkým životom koncentrovalo množstvo sily, aké by ste od neho nečakali.
Je pôvodom Ír, čomu zodpovedá aj jeho vzhľad: Má svetlú, pehavú pokožku, zelené oči a červené vlasy. Svetlosť jeho pokožky je však pomerne premenlivá, závisí od toho, čomu sa práve venuje. Pri prácach na voľnom priestranstve a na cestách sa opáli a neraz dostal už aj úpal, no keď nejaký čas pobudne v tienených priestoroch, farbu rýchlo stráca. Zuby má zatiaľ všetky, no občas ho pobolievajú, čo je znakom, že mu hrozí ich strata.
Oblieka sa jednoducho: Špinavá ľanová košeľa, ešte špinavšie kožené nohavice a prázdny mešec pri boku. Okrem tohto nosí aj plášť, ktorý by bol zelený, keby nebol pokrytý sivým uschnutým blatom. Topánky má vychodené a pohodlné, čo je asi jediná výhoda jeho oblečenia, ktorá mu umožňuje cestovať z jedného kúta Anglicka do druhého.

Jeyne Keller

27. května 2012 v 17:25 | R&A |  Profily postav
Jméno postavy: Jeyne Keller
Datum narození: 20.7.1173
Postavení: vesničanka

Vzhled: Jeyne je ženou menšího vzrůstu a štíhlé postavy. Její tmavě hnědé husté vlasy, které věčně bývají rozcuchané a neupravované, ji sahají skoro až po pás. Oči má též hnědé, jejich odstín se až tak neliší od odstínu barvy vlasů. Pleť se jí mění s ročním obdobím - v zimě je spíš bledší, ale v létě bývá díky slunci dost opálená (avšak většinou to ani moc pod nánosem špíny nejde poznat).

Co se týče každodenního oblečení, tak nosí povětšinou venkovské šaty. Pro zvláštní příležitosti si však obléká šaty o něco upravenější, ušité ze žluté a světle hnědé látky (viz. obrázek). K tomuto slušnějšímu oblečení má často přivázanou i kolem krku mušličku používanou jako ozdobu. Naopak, při některých činnostech má na sobě jen špinavé hadry, které očividně bývaly obyčejným oblečením též, ale v průběhu času se všemožně roztrhaly a ušpinily. Opravdu vyjímečně, a to se povětšinou snaží být neviděna ostatními lidmi, si obléká i starou košili po otci a nějaké ty panošské kalhoty, které nosil za mlada.

Povaha: Jeyne kdysi bývala veselým a žertujícím dítětem, čím se však stávala dospělejší, tím byla i zamlklejší. Dnes už je z ní introvert, který se lidem opravdu nerad otevírá a snaží se i co nejméně s ostatními komunikovat. Má ráda samotu, díky čemuž vyhledává tichá a klidná místa, nenarušována cizí přítomností. Někdy však mluvit s ostatními přece jenom musí - k lidem se pak chová tak, jak se chovají oni k ní. Když se jí však někdo povahově nelíbí, dokáže být i dosti na své postavení drzá. Občas se chová i jako kluk, jelikož byla po většinu svého života vychovávána otcem. Snad i proto se naučila raději mlčet a uzavřít se do sebe. To ale neznamená, že nedokáže být milá. Naopak, rozhodně není zlomyslným člověkem - nerada jiným ubližuje jak psychicky, tak fyzicky. Když však není zbytí, i to udělat musí.

TMA slaví druhé narozeniny!

24. května 2012 v 11:59 | R&A
Je to tak, dožili jsme se toho. Naše milovaná TMA za uplynulý rok opět vystřídala několik kabátků, přijala nové hráče, někteří jí opustili... a přes to všechno se dožila krásných druhých narozenin. A opět za to může děkovat hlavně vám, hráčům, protože bez vás by žádná TMA nebyla. Upřímně doufáme, že se tato rpg hra dožije ještě dalších let, kdy se budou vyvíjet příběhy stávajících postav a utvářet příběhy nové. Tak tedy, všechno nejlepší, TMO!

A abyste nepřišli zkrátka, máme tu pro vás zase dáreček. Opět máte pré a všichni hráči dostávají možnost chopit do rukou moc vypravěčskou a oživit hru dle svého. Můžete někomu zavařit, jinému pomoct, zkrátka, co budete chtít. Ale pozor, nic se nesmí přehánět! Toto "požehnání" vypravěčství platí až do 3.6., tak se ho, prosím, nebojte využít. Vypravěč nekouše a admin tým taktéž ne.


A aby toho nebylo málo, máme tu pro zajímavost pár statistik. Tak tedy, k dnešnímu dni
  • bylo napsáno 344 článků
  • v počtu článků zatím vede rok 2011 (199 článků)
  • je zaregistrováno 67 postav
  • je 49 postav v archívu
  • je nejstarší zaregistrovanou postavou (krom Roba) lady Georgina z Warwicku
  • návštěvnost činí 31 914

Čistka neaktivních

23. května 2012 v 12:41 | R&A |  Ostatní
Ano, žel Bohu je to tu opět - potřebujeme protřídit neaktivní hráče. To znamená, že jste-li aktivní, musíte se podepsat do komentářů pod tento článek (a vypište všechny svoje postavy). Čas máte do 13.6. Nepodepsané postavy budou po tomto termínu umístěny do archivu postav.

Zároveň bychom chtěli poprosit členy RPG týmu, aby připsali, zda mají čas a chtějí v rpg týmu zůstat. V případě, že by tomu tak nebylo, bychom museli jmenovat nové vypravěče.

Terien E. Gates

9. května 2012 v 17:29 | R&A
Jméno: Terien E. Gates
Datum narození: 24.3.1175 (19 let)
Postavení: Šlechtic, přidala se ke zbojníkům Robina Hooda.

Vzhled: Terien je drobná dívka štíhlejší postavy, vyššího vzrůstu. Má světlé, plavé vlasy dlouhé po bedra. Světlou pleť a protáhlý úzký obličej. Ve vlasech se skrývají dvě malé uši a v jejich úrovni výše, dvě velké smaragdově zelené oči. Pod nimi je malý úzký kulatý nos. Její rty, které nejsou příliš výrazné, jsou plné a většinou roztažené do milého úsměvu, odkrývajíc bílé rovné zuby. Samozřejmě nechodí stále rozesmátá od ucha k uchu. Její oči nejsou bohužel tak veselé, skrývá se v nich bolest a nenávist k šlechtickému životu ale i rados t z nového začátu svého života. Na sobě má většinou nějaké dlouhé pohodlné šaty. Nejčastěji chodí v růžových šatech z lehké látky, bez ramínek s dlouhými rukávy, na konci rozšířenými, dlouhých až po zem a nebo ve sněhově bílých šatech stejného střihu. Ráda má i své černé kožené kalhoty s tmavě hnědým opaskem a bílou dámskou košilí ve kterých ráda trénuje, s lukem, dýkou nebo i svým mečem. Ráda v nich chodí i v lese či v přírodě. Na svých malých chodidlech mívá vysoké až ke kolenům černé boty a pod šaty skrývá růžové či bílé, malé střevíce. Střevíc e má na vyšším podpatku ve kterých se umí elegantně pohybovat jako pravá dívka ze šlechtické rodiny. Černé boty mají nižší podpatek. Nemá moc v oblibě podpatky, jelikož je i tak dost vysoká. Většinou má nějaké náramky na zápěstí, které moc nesundává a náušnice růžové či bílé ke svým šatům. Když má v tu chvíli své věci na trénink má malé zlaté náušnice, které jdou zahlédnout jen ve svitu slunečního světla. Vlasy má většinou rozpuštěné a sepnuté tak aby jí nepadali příliš do tváře, menší sponou připomínající zvláštní květinu. Terien je hbytá a mrštná. Při lukostřelbě, což mám na mysli při nějakém boji, je velmi rychlá a obratná. Dokáže se rychle vyhýbat jiným šípům či čepeli meče soupeře.

Annis Vanima

9. května 2012 v 17:22 | R&A
Jméno: Annis Vanima
Datum narození: 22.8.1177
Postavení: Vesničanka

Vzhled:Na první pohled křehká dívka s oříškovými vlasy po ramena,
hnědýma očima, malým nosem, tenkými rty. Má u rtu malou jizvu,
podobnou má i na krku. Má malá ramena a je celkově hodně vyhublá.
Často nosí obyčejné šaty z přírodní látky.

Povaha: Díky své minulosti je Annis velice uzavřená dívka a má strach z lásky. Miluje vodu a zvířata, zásadně nejí maso a nepoužívá zvířecí
kůži, nikdy by nezabila, přez to, že byla nucena bojovat za svůj
domov. V situaci, kdy někdo sáhne na její sestru, se mění ve lvici.
Jinak je mírumilovná, klidná a jen nerada se hádá. Často je ale velice paranoidní a zbytečně bázlivá.
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.