Únor 2013

Alyss Adler

3. února 2013 v 15:37 | Archie
Jméno: Alyss Adler. Tak zní celé jméno, ona však užívá jen Alyss.
Datum narození: 19.7. 1177
Postavení: Obyčejný člověk

Povolání: Povolání je u ní ošemetná věc. Je známá spíše tím, že lidem vypomůže za menší příplatek, pomalu s čímkoliv. Nejraději však za pár mincí něco uloví.Její hlavní pomocník je tedy luk a šípy, tak si tedy na sebe alespoň něco vydělá. Její otec je kovářem, a tak ani tohle povolání jí není cizí, občas tedy vypomůže otci.

Před zrcadlem: Alyss, na dívku poměrně vysoká. Štíhlá, šlachovitá prostě samá kost a kůže. Ale nedalo by se o ní říct, že je slabá i přes její neduživý vzhled, značná sila se pak skrývá v jejich pažích. Pružnost, obratnost a rychlost k ní patří též, ba co více, když jí spatříte, je ve věčném poklusu, chvíli neposedí, nepostojí. Její pohyby jsou rychlé a plynulé, vždy však rozvážně, jakoby ostražité na každém kroku. Dál si určitě všimnete jejich po pás dlouhých zlatavých vlasů, které se pletou všude kde je ona. Když na vás upře své tmavě zelené oči, upoutá vás jizva táhnoucí se přes pravé obočí. Po přesunutí pohledu o něco níže zmerčíte její poněkud větší nos, který nad kořenem nose byl určitě nejednou zlomen. Pak jsou na řadě nevýrazné bledé rty. Při úsměvu na vás vykouknou zachovalé zdravé zoubky.Celkově je její obličej ostřeji řezaný. Oblečení je na dívku věru nezvykle, vlastně se ani jako dívka neobléká. Hlavní částí je černá tunika s krátkými rukávy, z lehkého sukna.V pase jest přepásaná širokým páskem z kůže. Nohy pak zakrývají poněkud volnější plátěné kalhoty. Další nedílnou součástí oděvu je potom tmavě zelené kápě se šněrováním pod krkem. Jako obutí jí slouží vysoké kožené boty, které díky svým výpravám do lesů neobměňuje často čímkoliv jiným. V chladnějších počasích pak kápě nahradí kožešinovým pláštěm, který kryje většinu těla, k tunice přibude košile z hrubé vlny a ze stejné látky jsou vyrobeny její kalhoty. Dál pak nesmíme opomenout věc, jež je u ní běžnou součástí. Luk. Ve středu prohnutý, z pružného silného tmavého dřeva. K luku samozřejmě patří šípy, a těch nemá pomálu v úzkém toulci, přichycený páskem přes ramena. U opasku se pak pohupuje dýka v koženém pouzdře, a malý kožený měšec.

Ward Walden

3. února 2013 v 15:35 | Archie
Jméno: Ward Walden
Datum narození: 10.4. 1157
Postavení: Víc než na člověk míň než Chuck Norris, takže The Rock, voják

Výška: 193
Váha: 102

Povolání: Bývalí voják, teď je již žoldák,který se nechá najmout i na tu nejvíc špatnou práci(Vraždu)Kromě dětí a žen.Kromě válčení a dalších zvěrstev by mohl vykonávat díky dlouholetým zkušenostem žití v lese.Lovce či Správce lesa.

Před zrcadlem: Ward je na tuhle dobu poměrně dobře urostlý díky své výšce a hmotnosti, která není jak u zdejších násosků pivní mozol,ale samý sval na těle.Je jasné že není tak hbitý,ale žádné poleno to také není.Nos nemá nijak zvláštní, akorát jeho obočí je takové divoké, celý obličej má chladný, na první pohled bez emocí. Barva očí je hnědá stejně tak jako jeho vlasy, které jsou středně dlouhé, a už tam je nějaký ten šedý vlas. Na obličeji polo plnovous kde jsou sem tam šedé vousy. Přes obličej se mu táhne jizva od levého obočí k pravé straně brady.
Na sobě má vždy košili,která je už vybledlá a lehce vytahaná,rukávy má vždy vyhrnuté nad lokty, aby mu nepřekáželi v práci,když někdy nějakou dělá.Kolem pasu má kožený pásek, za kterým má menší palcát ze železa,který má na sobě stopy boje a stopy padlích bojovníků podle toho taky vypadá.Kalhoty má plátěné dobře prošívané a kožené pevné boty. Z válečných dob si přivezl mnoho cizokrajného oblečení a i válečného,takže když jde vykonávat práci oblékne se patřičně na to.
Autorská práva - je zakázáno cokoliv z tohoto blogu kopírovat bez svolení adminů.